Question Kas otsingufunktsiooniga saab midagi teha?

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Usun, et sellel veebisaidil on otsingufunktsioon vigane. Te ei saa otsida alla 4 tähemärgi ja te ei saa sõnu sidekriipsudega kokku liita. Seetõttu annavad keemilised nimed ja cas-numbrid valesid tulemusi ja väga levinud raviminimesid ei saa otsida (lsd, lsd-25, pcp, mxe, dmt, 4-mmc, 2/3 enamikust cas #).
Nii et kui mõni küsib: "4-mmc süntees"
Otsing tagastab: "Järgmisi sõnu ei kaasatud teie otsingusse, sest need on liiga lühikesed, liiga pikad või liiga levinud: 4, mmc"
Siis otsib ainult "süntees"

See on minu jaoks väga problemaatiline, kuna ma ei saa otsida väga levinud keemilist teavet. Kuid üks töövahend on panna päring kahe jutumärkide vahele, mis näitab korralikku tulemust. Aga olukord on hullem igasuguse otsingu puhul ilma asjakohase suure sõna hõivamiseks. Ma ei saa lihtsalt otsida "dcm" , "nmp" , jne ja nende teiste nimede kasutamine ei annaks kõiki õigeid tulemusi.

Seetõttu teen ettepaneku funktsioon üle vaadata, see ei sobi minu arvates sellele saidile, sest see on nii piirav ja enamik ei oska isegi kasutada jutumärke mõnede otsingute puhul (kuigi see ei saa kahjuks kõigi puhul toimida).

Kas administraatoritel on selle kohta arvamust?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Siin on siin! Ajutine lahendus on kasutada oma lemmikotsingumootorit ja sisestada [mida iganes te otsite] site: bbgate.com , siis otsib see kogu www asemel seda saiti.
 
Top