Question BMK määrus

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere. Milline regulatsioon on Euroopas, kui tegemist on BMK 5449-12-7-ga? minu sõbral konfiskeeriti tolli poolt 6kg 5449-12-7 pakett ja siis umbes 2 nädalat hiljem sai ta selle kätte. pakend oli saadetud analüüsimiseks.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
See sõltub = õigus ei ole nii lihtne, kui inimesed arvavad.
Ma mõtlen - see, et midagi ei ole loetletud regulatiivses nimekirjas, ei tähenda, et teid ei saa selle eest vastutusele võtta - igas riigis on viisid, kuidas teid seadusliku kemikaali tellimise eest vaeva teha = see tähendab, et isegi seadusliku kemikaali tellimist võidakse käsitleda kui narkootikumide tootmise katset või mõnda sarnast kuritegu - ma tean paljusid inimesi paljudest riikidest, kes ka juhivad äri nagu mina ja on nüüd vanglas m8.
HOIATUS!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ma saan aru, aga see on ka tõendamise küsimus, et sa kavatsed seda kasutada ebaseaduslikuks kasutamiseks, sa võid seda ka osta ja siis edasi müüa... okei, kui sa istud kodus amfetamiini tootmiseks mõeldud kemikaalidega ja laboriseadmetega ja ainus asi, mis puudub, on p2np, mis ei ole ebaseaduslik ja sa tellid selle koju, siis muidugi on neil tugev juhtum, et sind süüdi mõista uimastite valmistamise ettevalmistamises.

aga kui see on bmk 5449-12-7 siis kas see on mingis narkootikumide lähteainete nimekirjas?
 
Top