Question Parim tabletipress ja kust seda osta?

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Otsin tabletipressi, et valmistada vähem kui 10k tablette kuus, kuid ma ei ole kunagi ostnud sellist, milline on parim tabletipress ja kust ma saan seda osta? Ka arvamused ja kogemused on teretulnud.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Zp9 on hea valik. See suudab valmistada 9000-16200 tabletti/tunnis. Ostke see Alibaba'st ja öelge tarnijale, et ta saadaks seda kahe või kolme saadetisena .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
N9MGKCLiNu


Odav ja kergesti seadistatav press.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ärge kasutage LFA-d, nende masinad on kohutavad, eriti lauaarvuti pressid. nad on head ainult segistite jaoks. s3b masinad Kentist või tellimine otse taiwanist või hiinast on teie parimad võimalused. Aga kui sa tahad TDP-d, siis soovitan kas 1,5 või 6s, need töötavad kõige paremini vormitud matriitsidega.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1

Kas olete kunagi ostnud? kui jah, siis kust?

Ma ei ole väga kindel alibaba kaudu ostmise suhtes, sest mul võib hiljem tekkida probleeme politseiga.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kasutage selleks anonüümseid kontosid ja pangateenuseid.
Samuti kasutage tarnimiseks erinevaid nimesid ja saatke seadmed varuosadena, nii ei tohiks teil tekkida probleeme
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3

Kui teil on võimalusi, et asendusmaterjalid on paigas. selle kõige parem on minna Hiina kaudu. saada masin jagatud 2/3 osadeks. TDP-d on üsna lihtne kokku panna ja see oleks diskreetsem. LFA töötab politseiga, minu lähedane sõber oli paar aastat tagasi üks jooksu selle ettevõttega, kus nad ostsid 100kg valge firmapressi (nende enda brändi pillide sideaine / täiteaine) iga nädal või nii ja teatasid ametivõimudele. Nad peavad teatama kahtlasest tegevusest ka mulle tundub, et nende järelhoolduse tugi on minu enda kogemusest peaaegu nagu oleksite ostnud otse taiwanist või hiinast. te saate sama masina murdosa eest, kui te telliksite otse tootjatelt.

kui te panete rohkem plaane turvalise tarnimise allikast, ma arvan, et teil on vähem muretseda LE tulevikus kui läheb läbi LFA või muu UK müüja pankade ja tarne info kõik salvestatud oma arvutites valmis andma üle kapriisiga vana arve tulevad koputades.
 

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ma mõtlen, et 100 kg firmapressi igal nädalal, mida tellib eraklient ja mitte ettevõte, on üsna kahtlane.
Neil ei ole muud valikut kui sellest teatada, kui nad hoolivad oma äritegevusest.
Peale perekonna ja võib-olla lähima sõbra tuleb inimesi jälgida.
 
Top