Question Parim suuremahuline süntees (+100kg) amfetamiini jaoks P2NP-st

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Soovin toota amfetamiini tööstuslikus mahus P2NP-st ja sooviksin teada, milline on parim tee.
Tänan teid kõiki!!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Parim tee on leida ostjad first.Am kindel,sa isegi ei püüa teha 1grammi skaala.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Olen nõus. Ma õppisin, et igaüks tahab teha Kgs met, kui saada mõte ainult aru "Oh shit see ei ole tegelikult nii odav, kui ma arvasin, eriti kuna mul pole aimugi, mida ma isegi üritan teha ja pean kasutama protseduure 3× kallim lihtsalt sellepärast, et ma leian, et parim on liiga keeruline".

Inimesed ignoreerivad sageli ka anumate suurust ainult selleks, et aru saada, et "Oh shit, kui ma tahan seda ja seda kogust teha, vajan ma 20 L+ kolbi, mis maksab 4-10× rohkem kui 1L variant." Boonus on "Oh shit, isegi kui mul on kolb, vajan ma 20 L kütte mantlit, mis maksab samuti sama palju".

Ei ütle, et see on võimatu. On inimesi, kes on seda teinud, võibolla olen ise ka teinud? Kes teab 🤩... Igatahes, lihtsalt ütlen, et 99,9% inimestest ei ole sõna otseses mõttes vahendeid, et seda teha ja tõenäoliselt ei saa seda kunagi teha.

Ma mõtlen, et nad kõik arvavad, et nad teevad kilo amfetamiini esimese tõmbega, kuid tegelikult ei ole sellist laborit olemas, ilma et nad kõigepealt valmistaksid väikeseid koguseid ja müüksid neid. Tõesti, kas sul on raha, et midagi sellist teha, aga sa oled liiga vana, kellel pole teadmisi või isegi nautida narkootikume, mida sa teed, või sul pole raha (kuna uskuge või mitte, teil on vaja süüa/jooma, maksta kommunaalarveid, oma autot...) yk. Nii et alustad väikeste summadega ja ronid aeglaselt tippu. Aga ilma rahata ei ole labi. Ja kui ei ole laborit? Ei ole ka toodet. Nii lihtne on see, inimesed. 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ja et mitte alahinnata salakeemiku jõudu, kuid bro ei saa lihtsalt jalutada keemiatarnija lattu ja osta 50 l bensaldehüüdi ilma küsimata. Sul peab olema luba, mida esitada koos kehtiva seletusega, milleks sa seda kasutada tahad. Tegelikult õpid end sellest jamast päris hästi välja rääkima, aga nagu ma ütlesin, kui sul pole mingit IDEAT, millesse sa end sisse paned, ja sa teed seda, siis jääd sa üsna varsti kinni. Isegi kui sa otsustasid bensüülalkoholist ise bensaldehüüdi teha, läheb see veel hullemaks, sest inimesed kasutavad seda otse metamfetamiini valmistamiseks. Nagu isegi kui miski ei ole lähteaine nad teavad, kutt, nad teavad, mida inimesed võivad seda kasutada nad ei ole täielikud idioodid.

Breaking Bad on suurepärane telesari aga see osa seoses lähteainetega on eh. Ütleme "üleküllastunud", et seda kergelt tähistada. Nagu EI OLE KINDLASTI võimalik, et sa jalutad välja tünnides fenüüläädikhappega nagu sarjas. See on väljamõeldis. Sellepärast ongi see telesaade. See on meelelahutuseks. Aga hei, see on lõbus. See on piisavalt meelelahutuslik, et see foorum läheks selle jalge alla lmao :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ei ole lihtne töö, uskuge mind, iga päev, mis möödub, olen rohkem veendunud, et on parem töötada mõned päevad "kokana" tõsise grupi jaoks, kui on oma koht, on raskem kui inimesed arvavad.
Ilmselt on raske teha seda professionaalselt ja turvaliselt, amatöörina teha seda ja minna vangi on lihtsam ja vähem raske, see on fakt ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jah mees räägi mulle sellest.

Ei ole liiga kaua aega, et ma tegelikult hakkasin hindama isegi seda tööd, mis on seotud suurte koguste millegi valmistamisega laboris. Olgu selleks siis ravimid või muud huvitavad ühendid. See oli minu tõeline armastus keemia vastu, mis hoiab mind käimas.

Alati, kui ma tunnen end sittana ja tahan sellest loobuda, mõtlen lihtsalt sellele, kui palju olen selle käigus õppinud ja kuidas see põhimõtteliselt aitas kaasa minu teadmistele keemiast tervikuna. Lõpuks jõudsin oma elus punkti, kus see ei olnud enam töö. Sellel ei olnud midagi pistmist narkootikumidega. Järsku olin ümbritsetud imeliste inimestega imelises laboris, kus oli imeline kirg. Ma mõistsin, et see, mida ma teen, ei ole enam lihtsalt projekt või pühendumine, vaid see on haruldaste ühendite tõeline uurimine, millest paljud pole kunagi isegi kuulnud või mida paljud pole oma silmaga näinud.

Ma soovin, et seda, mida me teeme, ei piiraks mõttetud eeskirjad ja piirangud. Ma soovin, et meid ei tsenseeritaks selles, et me ütleme, mida tahame, teeme, mida tahame, võtame, mida tahame. Ma ei ole anarhist. Ma ei usu, et me kõik peaksime üksteist tühiste asjade pärast tapma. Aga ma usun tõelisse vabadusse. Mõned inimesed, keda ma tunnen, ja mõned BB foorumis tunduvad mulle tõesti andekate inimestena. Ma mõtlen selle peale. Me kõik töötame selles piiratud keskkonnas, kus meid pidevalt jälgitakse, mida me teeme. Ometi õnnestub meil sünteesida ühendeid, mida varem ei ole kuulnud riiklikult rahastatud laboratooriumides, mis tihtipeale ise sellega vaeva näevad (räägin tegeliku isikliku kogemuse põhjal).

Ma soovin, et saabuks päev, mil me lõpetame selle hullumeelsuse ja mõistame, et inimeste ja narkootikumide vaheline suhe võib eksisteerida sümbiootiliselt ilma tarbetu vägivallata.

Ma olin keemik enne narkootikumide valmistamist. Aga ma hakkasin seda hämmastavat elu täis seiklusi ja armastust tõeliselt elama alles siis, kui ma hakkasin narkootikume tegema. Kui ma olen võimeline valmistama ühendit, kahjustamata iseennast või teisi. See kuulub mulle. Ükskõik, mida te mulle räägite või kuidas te püüate mind manipuleerida oma jama jutuga sellest, kuidas ma inimeste elu hävitasin. Tead, mida ma näen? Tegelikke, tõelisi inimesi, kes vaatavad mulle otse silma ja tänavad mind selle eest, et ma lasin neil seda kogeda. Ma lasin neil kogeda armastust ja tõelist õnne. Turvalisel viisil, ilma et nad kahjustaksid end ebapuhtaid sittaseid narkootikume, mida nad nägid enne minu toodet tänavatel.

Fuck sõda narkootikumide vastu. Fuck õiguskaitse ja iga ametnik, kes seda jama toetab. Elagu vabad inimesed. Ärge laske kellelgi teid teistmoodi trikitada.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Ilusalt väljendatud, mu sõber.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Kuna ma fucked kuni suur sünteesi saada 100kg toote teen 5-10x väiksem, sest oli probleeme temperatuuri / reaktsioon ja kuna täna ma nutan nii palju kemikaale kaotanud :(
 
Top