Kas keegi on huvitatud elavhõbedanitraadi ostmisest koos? (ainult Euroopas)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kõigepealt. Vabandage administraatorite ees, kui see ei ole õige osa.


Ma arvan, et olen samas olukorras nagu paljud teist ja ma olen keemiku õpipoiss, et sünteesida oma ravimeid. Üks vajalik materjal kiiruse jaoks on elavhõbedanitraat, mida on mõnevõrra raske hankida (kuigi alati saab osta paar termomeetrit, et proovida amalgrammi teha)


Olen leidnud paar üsna usaldusväärset pakkujat Indias väga mainekate firmade juures. Probleem on selles, et saadetised sealt on mõnevõrra kallid. Mul on õnnestunud leida elavhõbedanitraati (II) 700 dollari eest 500g pudel. Mis on minu jaoks palju (ainult 0,1 kasutatakse selle foorumi õpetuse tegemiseks).

Minu mõte on, et saame korraldada tellimuse ehk 3 inimese vahel ja et saame midagi odavamalt. Mulle on öeldud, et saatmine on üsna kiire ja ma saaksin selle 1 nädalaga kätte. Ja siis ma võiksin selle teile saata ümbrikus (ainult Euroopas)

Kui olete huvitatud saame ühendust Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kui on vähemalt paar inimest, kes on valmis sellesse investeerima, siis maksame kõik selle eest. Nii kontrollime müüjat ja lisame selle siis siia loetellu. Ja kasutajad saavad meile tagasi maksta, kui nad selle kätte saavad.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Oodake, kas keegi võiks vaadata seda https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170.
Ma arvasin, et ma leidsin selle, kuid kui ma kuulen selle ostmisest India tarnijalt, siis ma,m lõpetan olla kindel. See on polisch veebisait, kus ma kavatsen osta enamiku reagentide mefedrooni sünteesi jaoks, kuid ma otsisin ka kiirreaktiivide hind on 57 zł 5g eest, nii et see on midagi 12 $.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
See tundub väga hea ja eelkõige Euroopa piires! See võib olla parem variant, kui püüda seda Indiast importida. Tänan teid.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ma olen nendega rääkinud ja nad ütlevad, et nad ei tarni väljapoole Poolat. kahetsusväärne


Kas te teate veel selliseid lehekülgi?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Jah, ma nägin ka seda pol-aura. Saatsin neile e-kirja, kuid nad ei ole veel vastanud.

Igatahes arvan, et olen leidnud kontakti Poolas, kes saab sealt osta ja Hispaaniasse saata.

150€ võib olla 100g eest natuke kallis, aga elavhõbedanitraadi saagis on siinse video amalgrammi järgi 0,1*7g amfetamiini. See on umbes 70g amfetamiini iga grammi elavhõbedanitraadi kohta. Ma arvan, et see on enam kui vastuvõetav tulemus.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas te saaksite kuidagi jagada oma indiaani allikat? Tahaks küsida neilt, kas nad on valmis Põhja-Ameerikasse saatma, cheers.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
kui te olete Hispaaniast...miks te ei osta elavhõbeda HCL? seal on palju veebi müüvad... creeme...
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Hei, ma olen huvitatud. Palun andke mulle PM-i teel teada, kui olete ühisostu jaoks
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Palun ärge pöörduge ühegi suurema keemiaettevõtte poole oma e-kirjaga ega mingil viisil, mis võiks olla teie isiklikult jälgitav. Neil on sageli kohustus teatada politseile kõikidest kahtlastest taotlustest. Ja ükski neist ei müü niikuinii eraisikutele.
 
Top