Question Iga tuntud võltsaine molaarse rohkusega 120-150?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
95
Reaction score
39
Points
18
Deals
11
Kas on olemas mõni tuntud võltsaine, mille molaarsus on vahemikus 120-140?
Veel üks omadus, mis võiks olla seotud selle paskaga:
See muutub kergesti hüdrokloriidsoolaks ja tagasi baasiks ning ei oma mingit värvi. Vesinikkloriidsool ei lahustu atsetoonis ja sadestub kohe.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,342
Solutions
4
Reaction score
913
Points
113
120-140g/mol? Millise ravimi tuntud võltsaine? Millise ph-ga hakkab see sadestuma?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
95
Reaction score
39
Points
18
Deals
11
Ma ei ole PH-d kontrollinud sademetepunktis. Ma hindan molaarset massi reaktiivide tarbimise ülejäägi järgi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,342
Solutions
4
Reaction score
913
Points
113
Mul on nimekiri tavalistest täiskasvanud ainetest ja nende lahustuvusest ning ma võin otsida mol. Weight, kuid oleks abiks, kui teaks, mille aduland on. Keegi ei pane MSMi kokaiini ja keegi ei pane levamisooli metamfetamiini ( ma loodan, et mitte), nii et ma otsiksin tavalisi võltsaineid, millisest narkootikumist me räägime. Kui te ei ütle mulle, siis võtab see kaks korda rohkem tööd ja ma töötan targemalt ja kõvemini, nii et öelge küll
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
95
Reaction score
39
Points
18
Deals
11
Ma lõksutasin selle külgühendi vaiguga, seejärel taastasin selle baasile. Nüüd hakkan mõtlema, et see on mingi kolloid, mis on ehitatud PMK-st haaratud mikrodispersioonitolmu (tahkete ainete) juuresolekul. Midagi sarnast Pickeringi kolloidiga.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
95
Reaction score
39
Points
18
Deals
11
Uurisin seda partiid veidi rohkem kui tavaliselt, ja teatud hetkel õnnestus mul ekstraheerida mingi õline aine.
Ma ei hakka kõiki samme kirjeldama, sest see oleks arusaamiseks liiga pikk. Lõpptulemusena oli mul umbes 10 g mdma hcl + natuke vett kristalliseerijas. Alguses oli proportsioon 10 g mdma hcl + 30 g vett. Mingil hetkel, kui proportsioonid said 10 g soola + 10 g vett, nägin midagi, mida ma pole varem näinud või ei ole sellele tähelepanu pööranud.
Kristalliseerija põhjas, veekihi all mingi väike kogus vedelat ainet, mis oli läbipaistev ja veega mittesegunev. Tõenäoliselt on see aine vees palju vähem lahustuv, kui võrrelda mdma hcl-ga, ja see oli veest välja surutud.
See ei reageeri hcl-ga, kuna ph oli hcl-i ülejäägi tõttu kergelt happeline.
Teine omadus on - see on atsetoonis lahustumatu.
Lugesin foorumit ja leidsin paar teemat millegi sarnase kohta. Aga ikkagi ma ei tea, mis see on.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
95
Reaction score
39
Points
18
Deals
11
Vabandust, ma ei ole selles kirjelduses selge: nii väsinud viimastel päevadel. Jah, täpselt see aine, vabastati vee all. Nii et see on vees palju vähem lahustuv. Ja see ei ole ka mdma fb, sest see ei reageeri hcl... Selle aine mahtu - raske öelda, kuna olin liiga väsinud, et seda uuesti trummeliga eraldada, ja mul ei ole nii väikese mahu jaoks truuppi, aga välimuse järgi võin öelda, et see oli umbes 2-5% mdma hcl massist.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
95
Reaction score
39
Points
18
Deals
11
OK, see vee all olev aine võiks olla löögijäägid. Aga sel juhul oli pikk tee. Mdma hcl saadud pärast pikka protsessi kristalliseerus veest kuni kuiva kaaluni. Siis liiga vastiku lõhna tõttu lahustati see ja jätkati ioonvaiguga ning kristalliseeriti uuesti veest uuesti. Selle teise kristalliseerumise ajal nähti ainet põhjas.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
95
Reaction score
39
Points
18
Deals
11
Top