Question Anaboolsed-androgeensed steroidid (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kuna see on paljude keemikute ja spetsialistide foorum, arvan, et AAS-i teemat ei tohiks alahinnata. Olen märganud, et siin on ainult postitused selle teema kohta.
Kas kellelgi on kogemusi AAS-i maa-aluse laboriga? Keetmisprotsessi, kvaliteedikontrolli või "kaubamärkidega"? Ma olen kindel, et me võiksime üksteist aidata.
Palun jagage oma küsimusi ja kogemusi selles teemas.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
jah selle väga lihtne protsess, kõigepealtpeate oma raws allikas Hiina
test. enanthate on see, mida soovite saada kõigepealt ja umbes 75% iga steroidikasutaja tarbimisest. 95%
lihastevahelistest süstitavatest steroididest on keedetud üsna samamoodi nagu iga teine, veidi rohkem või vähem bensüülbensonaati, bensüülalkoholi lisatakse igale liitrile samas koguses
iga kord, kuna seda kasutatakse selleks, et peatada midagi, mis kasvab lahustes, kui need on kasutamiseks villitud (st bakterid)
teie vajate buchneri kolbi, vaakumpumpa,keraamilisi või plastist filtrisahvreid, filtripaberit lehtrite jaoks, mis filtreerivad õli inimese süstitava kvaliteedini, mis on midagi sellist .02 um filterpaber, sõltuvalt teie kogustest, mida te teete, sõltub sellest, kui suur lehter ja buchener, mida vajate, leidsin, et keetmine on roostevabast terasest, et see oleks hea, mida saate segada köögi segamisvahenditega vispli, ja teie valitud kütteallikas, induktsiooniplaat on hea odav kaasaskantav toiduvalmistamise seade, suur roostevabast terasest kauss, millel on lame põhi, mis puudutab enamikku või kogu induktsioonipinda pliidil, induktsioonipliit töötab ainult õli kausis, enne kui lülitate kuumuse sisse. Toorained võib lisada õli samal ajal ka mõlemad teie bensüülid.
andke mulle teada, kui soovite selle meetodiga edasi minna ja ill kirjutan teile hiljem ülejäänud osa.
 
Top