Question Amfetamiiniõli järjepidevus

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Niisiis tegin eile väikese katse.

Ma avatud destilleeritud minu amfetamiiniõli, mida ma meam sellega on, et.

Ma valasin oma amfetamiiniõli suurde keeduklaasi, panin selle fumehouli alla ja hakkasin destilleerima ipa.

Keemistemperatuur algas ~84c ja kui see läks üle 90, siis ma lõpetasin, siis oli kogu ipa aurustunud.

Minu küsimus on, et amfetaminooli konsistents on nagu suryp ja väga kangesti.

Värv muutus heledast läbipaistvast kollasest väga tumedaks tamme viskiks.

Kas keegi, kellel on esimesi kogemusi vaakumdestilleeritud amfetamiiniõliga, ütleks, et see kõlab umbes õigesti?

Parimad tervitused
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tõenäoliselt viitate te määrdunud amfetamiini alusele isopropüülalkoholis.
Kui te võtsite pärast reaktsiooni ips+amiini välja ja aurustasite lihtsalt ips-i, siis on teil määrdunud alus.

Muidugi, kui sa said amfetamiini soolad, siis jäi suurem osa mustusest alkoholi ja atsetooni pesu.

Et saada destilleeritud baasi, peate baasi fraktsionaalselt destilleerima. Amfetamiiniõli saab destilleerida veeauruga.
Kui teil ei ole täpseid fraktsionaalse destilleerimise seadmeid, kuid soovite saada puhast õli, mille amfetamiinisisaldus on peaaegu 100%, siis peate oma määrdunud õli lahustama vees ja tegema PH-taseme 5,5-6 ning loputama mittepolaarse lahustiga. Seejärel leelistage ja valige õli, ekstraheerige ja aurustage ekstrahent.
Ühendage kogu õli ja destilleerige kas veeauru või vaakumiga.
Miks me teeme happelis-baasilist ekstraheerimist?
Kuna teie alus sisaldab mitte ainult amfetamiiniõli, vaid ka teisi õlisid, mis destilleeritakse koos õliga A, siis lõpptulemuseks on rafineeritud lisandid ja osa amfetamiini ning õli koostis ei vasta soovitud puhtusele.
Kõige puhtam amfetamiini baas on peaaegu selge õli, millel on kerge kalalõhn.
Kõik muud lõhnad, kui need on olemas, on toote lagunemine või lisandid.
Ärge hoidke amfetamiiniõli õhus, õhus oksüdeerub see karbonaadiks.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ma kahekordistan seda, mida Hank ütles värvi kohta, mul kulus üsna palju aega, et jõuda suhteliselt puhta amfetamiini destilleerides õli kaks korda ja värvus on valge/läbipaistev. Ma ei leia selles isegi mingit kollast.

Õlide destilleerimiseks on lühike tee suurepärane, enne seda kasutasin õhujahutit, sest toatemperatuur on enam kui piisav, et õlide aurud kondenseerida. Mida suurem seade, seda suuremad kaod, kui muidugi ei tee kilo kaupa A-õlisid. Lihtsalt näide kadudest, kord destilleerisin 1l kolvist umbes 40ml õli, tühjendasin selle nii palju kui võimalik kuni viimase tilgani ja arvasin, et võin seda mõne happelise joogiga loputada, et mitte raisata seintele kleepunud õli. Ma jõin umbes 1/3 sellest maksimaalselt ja mul oli väga tugev joovastus, põhimõtteliselt liiga palju igas mõttes.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader

Tänan teid vastuse eest, väga põhjalikult, hindan seda.

Mul on juurdepääs liiga fraktsionaalse destillatsiooni vaakumiga, kuid ma kogemata rikkusin oma Liebeg-külmiku, nii et ma ootan uut.

Põhjus on see, et tahtsin näha, mis juhtub, kui ma destilleeriksin avatud mahutis, võrreldes vaakumdestilleerimisega.

Parimate soovidega
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kas te kasutate Liebeg'i, mille lõpus on vaakumklaisen? Kui jah, siis võib teie kolonni pikkus olla liiga suur. lenduvad õlid destilleeruvad hästi lühikese tee all.
 
Top