Looking for a vendor Amfetamiin

Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma otsin, kes saab mind aidata amfetamiini valmistamisel, võin maksta õpetamise eest, kes ütleb mulle, kuidas alustada seda teha esimesest sammust kuni lõpuni.

Tänan!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Kui keegi võtab teilt raha vastu, siis see kujutab endast vandenõu kontrollitavate ainete valmistamiseks.
Sellistel saitidel nagu; Erowid, roodium arhiivid, hive arhiivid, drugs-forum, vespiary, science madness ja siin on mägi ressursse ja meetodeid. See on halb mõte ja enamikus kohtades ei ole lubatud, lusikaga sööta inimest, sest sa ei ole teinud piisavalt jõupingutusi, et mõista kaasnevaid ohte. Inimesed vastavad teie küsimustele tasuta, kuid te peate tegema uurimistööd, et jõuda küsimusteni. Selle saidi videoosas on amfetamiini sünteesi videod, et alustada. Palju õnne 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kui ma lugesin esimest rida, olin kurb, et see on lihtsalt sait nagu kõik teised halvas mõttes. Aga ma olen jätkanud lugemist ja ma tean, et see on parim koht. Tänan, et ma olen
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma usun seda siis, kui ma seda näen lol. kõigist inimestest, keda ma olen aidanud, pakkusid käputäis raha ja täpselt 1 on tegelikult läinud ja saatnud mulle lil' midagi minu aja ja vaeva eest. ma soovitan kõigile, kes võtavad vastu selliseid kokkuleppeid, küsida tasu ette.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Vabandust, ma aktsepteerin ainult Sudafediga maksmist, kas olete oma 2 kasti sel aastal saanud? Ma sõidan bussiga apteeki, on teil isikut tõendav dokument?
 
Top