Question Amfetamiini süntees NaBH4 reduktiivse aminatsiooni abil.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Tere kõigile,

Kas on ka keegi, kes kavatseb synt. Amfetamiini NaBH4 reduktiivse aminatsiooni kaudu P2NP-st?
Sest kui me ostame oma lähteaineid lahtiselt togheter see on palju odavam!
Kes on kaasatud?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ma ei usu, et keegi on tõesti huvitatud tellimuse esitamisest kellelegi, keda ta ei tunne, arve jagamiseks, tellimuse jagamiseks 2 osaks jne. Ausalt öeldes, kui kulud on teie eelarve jaoks liiga suured, otsige parem midagi muud. See on tõsine äri inimestele, kes teevad oma äri peaga ja ei võta mingit riski mõne € või $ kokkuhoiu nimel.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Dude,
Mõned minu parimad kontaktid ma tean trough see foorum ma tean neid isiklikult nüüd ja ma ei räägin paar $ või € ma räägin osta 500 KG iga kemikaali korraga, mis teeb suurt vahet, kui teie selles äri ja sa ei püüa saada oma lähteaineid odavamalt oma vale äri!
 
View previous replies…

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kontaktid Interneti kaudu ei ole tõelised kontaktid, kuid proovige oma õnne, see oli ainult ny Isiklik tähendus.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ja kes saab selle kätte?Ja kuhu?Ja edastused igale omanikule?
See logistika on kallim kui raha säästetud hulgi tellimus minu jaoks ei ole mingit mõtet.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Seega, kui teil on oma tegelikud kontaktid, alustage oma äritegevust nendega, mitte kellegagi siit. Nodody tunneb teid ja tundub, et isegi keegi ei püüa teie pakkumist vastu võtta.
 
Top