Question väävelhappe alternatiivid

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Kuna aasta tagasi lisati väävelhape ohtlikuks aineks, on praegu väga raske saada kontsentreeritud väävelhapet.

Hapet on kasutatud amfetamiini sünteesi käigus amfetamiini aluse neutraliseerimiseks ja selle muutmiseks soolaks.
Kas on olemas alternatiive väävelhappele, et sünteesida amfetamiini vababaasi soolaks? Või on mõni muu võimalus seda ise sünteesida (olen algaja, nii et kui liiga keeruline, siis ma ei tee seda)?

Olen tänulik kõigi konstruktiivsete vastuste eest.

Mr.Magic
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Idk kas sidrunhape või fosforhape sobiks?
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ma ei küsiks, kui ma tean vastust^^ KUI see töötab teie mainitud vastustega, on keemiline reaktsioon sama nagu väävelhappega. Kas on mingeid eripärasid, mida peaks jälgima?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Fosforhappega saab asendada, kuid veega on kuradi keeruline toime tulla. tsitraat on võimalik*, idk, kui stabiilne see on. tartraadid on hügroskoopilised, nagu mandelaadid ja askorbaadid, vähemalt amfetamiini puhul.
Kui sa oled ELis, siis mul on väävelhappeid, vaata minu nimekirju.
Hoidke ettevaatust.




*https://www.bmj.com/content/1/4457/870
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@Mr.Magic

Kui saate osta väävelhapet 20-50% patareide jne jaoks, saate hõlpsasti vett välja keeta Väävelhape Bp 337c Vesi Bp 100c
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Alates 2012. aasta lõpust vajate kemikaalide ostmiseks lõppkasutaja avaldust, mis sisaldab väävelhapet, ei ole oluline, millises kontsentratsioonis. Nii et praegu ei ole võimalik seda seaduslikult osta
 
Top