Metüülfenidaadi sünteesi viisist

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Tere poisid, ma tahan jagada mõningaid kogemusi Ritalini kohta. ma vabandan oma kehva inglise keele ja vähese kogemuse pärast. hiljuti sünteesisin edukalt metüülfenidaati Ritalinhappest. see on lihtne viis.
Esiteks, ma tõin 75 grammi Ritalinhapet Hiinast, sest see on seaduslik aine ja keegi ei märka seda.
Siis valmistasin 500ml metanool-hcl lahust kasutades lihtne viis, lihtsalt läbis vesinikkloriidi metanooli, kuni küllastunud.Ärge kasutage vee lahust, sest see vähendab saagist või reaktsioon ei toimu Teha keskkond kuiv on oluline. saate kasutada molekulaarsõela, et kuivatada neid.
Segada need kokku pudelis tagasivoolukondensaatoriga tugeva segamisega. kuumutades rm 40-45 kraadi celsiuse, sest kõrgem temperatuur laseb metanooli ja hcl reageerida ja suurendada vett. ritaliinhape lahustub ainult osa, kuid ärge muretsege, et. Reaktsioon toimub ja lahustab kogu happe.
Kahe päeva pärast reaktsioon.Sool ilmub.Pange rm ja sool sooja kohta, et aurustada kogu lahusti.Kuivatada rm ja ümberkristalliseerida kasutada vett.Ärge kuumutage metüülfenidaat kuivatamiseks.
Sobiva annuse korral on mõju sujuv ja rahulik ehk kuna mul on ADHD.
 

Attachments

  • isuwpJ9vVf.jpg
    isuwpJ9vVf.jpg
    5.3 MB · Views: 200

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hei, kuidas ma saan leida ritaliinhappe tarnija Hiinas ?
 

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Ma leidsin Wuhani firma. mõned firmad võivad seda toota. leiate neid saidilt nimega chemical book. ma leian, et nad müüvad seda ka Alibaba's, otsige lihtsalt cas19395-41-6 (α-fenüülpiperidiin-2-äädikhape).
 
Top