AB-001 süntees (väikesemahuline)

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
AB-001 on üsna tugev indoolil põhinev kannabinoid, millel on adamantaanilinker
NAKIaSMCVj

Siin on meie valem, mida me vajame!

Ingridendid:
1-Adamantankarbonüülkloriid (250 grammi AB-001 reaktiivi saagise saamiseks 25g võib kaotada 15g).
Tinakloriid IV (grammi adamantaani kohta lisame umbes 0,5l või 500ml, peaksime saama 1250 liitrit SnCL4).
Etüülatsetaat (vajame 500ml)
Indool (625g)
MgSO4(kuivatusainena võib kasutada naatriumsulfaati)
DCM (umbes 1625L)
Nitrometaan(812,5ml)
Vesi(1625L)

TÄHELEPANU: SOOVITAN TEILE SOOVITAN TEID PROTSIOONID, ENDA MINU jaoks see töötas, kuid keegi võib kurta, et seal on väike kogus ja see ei ole 20g, MINU jaoks see töötas, sest te ei tea, nii et ma soovitan teil muuta proportsiooni, nii et sünteesis ma ei lisa oma proportsioone, ülal on minu proportsioonid, mida ma soovitan muuta!


Sünteesi aeg:

1.SnCL4 lisatakse kolbi koos indooli lahusega DCM-is.
2.Andke segada 25 minutit-30 minutit, pärast seda, kui olete saanud toatemperatuuri, siis lisatakse adamantaankarboonüülkloriid väikeste portsjonite kaupa koos nitrometaaniga.
3. Lisage adamantaankarboonüülkloriid ja nitrometaan.Sulamistemperatuur adamantaankarbooniumkloriid on 49-51, kuumutamine temperatuuril 50*C 2 tundi ei unusta teflone magnet, see peaks kuumutama ja segada.
4.Pärast 2 tundi möödas, reaktsioonisegu laadime meie väga külma veega, nüüd filtreerime eemaldada anorgaaniline prügi segu, kihid tuleb eraldada.
5.Veekihi ekstraheerime etüülatsetaadiga, ja ekstrakt ühendatakse ekstraktiga.
6.Viimane, me kuivatame orgaanilist ainet MgSO4 või naatriumsulfaadis võib töötada ka, tuleks kontsentreerida rõhu all, TÄHELEPANU: vähendatud
Me kogume kristalliline adamantaan indool

Aeg valmistamiseks AB-001:
Me lisame kolbi NaOH.
Lisame kolbi vett.
Nüüd valame kolbi adamantaanindooli.
Pärast 1-bromopentaani ehk amüülbromiidi laadimist.
Segame põhjalikult.

Asetame kuumale plaadile lisades tefloonmagnet, temperatuur on 50*C.
Nüüd peame ootama, kui adamantaan indool on sulanud vedelaks faasiks.
Tekib kaks kihti, 5 minuti pärast asetame lauale kuumalt plaadilt.
Ootame, kui kolb ja segu on toatemperatuuril, puhastame veega, ÄRGE LISKAGE KÜLMA VETT erinevalt TMCP-st või naftoüülindoolist adamantaanindool kristalliseerub sekundite jooksul!
Valame keeduklaasi ja lisame AB-001 kihi teise keeduklaasi, kasutades nõela kogumiseks.
Kui see on crystailzied see on umbes 5 tundi.
Teeme ümberkristalliseerimine AB-001.
Me valame IPA / etüülatsetaat / võib-olla atsetoon töötab, kuid ei ole katsetatud ma arvan, et ei.
Nii et nüüd lööme temperatuuril umbes 55*C, pärast seda, kui kristalliline asi on lahustunud lahustites, mida ma nampi.
Ootame, kuni see kristalliseerub.
Pärast klaaspulgaga purustame suured kristallid, nüüd filtreerime kasutades vaakumfiltratsiooni, soovitan pesta IPAga.
Valmis.
 
Top