Question Mõned küsimused seoses kokaiiniga ja selle lõikamisega

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Hei, poisid,
see on minu esimene postitus ja ma loodan, et ma ei ole jätnud seda küsimust juba kusagil mujal vastatud. Tänud ette igasuguse abi eest ja selle foorumi eest üldiselt, on tõeline rõõm läbida kogu seda kvaliteetset sisu siin foorumis!

Nüüd minu küsimus/probleem. Õnneks nagu mina ja mu sõbrad on, saime näha ja kasutada kokaiini Kolumbias, tõesti head kokaiini usaldusväärsest allikast. Mina olen pigem juhuslik kokaiinikasutaja ja teen ainult väga head kokaiini Euroopa standarditele. Enne Colombia külastamist oli nn "kalaskaala" minu lemmik, see nägi mahlakas välja ja iga test, mida ma tegin (kiirtestid ja ka energia-kontroll) ütles mulle, et see on väga puhas (ma olen saatnud energia-kontrolliproovid, mis sisaldasid 85-95% kokaiini, kus ei leitud mingeid kärpeid - vähemalt mitte aktiivseid või teadaolevaid kärpeid). Ma olin väga rahul, ka minu kliendid ja kõik teised kvaliteedi üle.

Kolumbias nägime aga ka seda kalakalakokaiini, kuid minu tähelepanu köitis rohkem matt kokaiin, mis ei näinudki nii väga välja nagu kalakalakokaiin. See oli hoopis puhtam. Meil on üks Kolumbia sõber, kes ei tegele eriti äriga, aga ütleb ka, et on mingi erinevus, mis mõjutab peamiselt Euroopa kokaiini (või üldse iga eksporditavat kokaiini). Ma tõesti ei tahtnud seda uskuda, kuigi teadsin, et midagi on viltu.

Paar päeva tagasi otsisin infot selle kohta ja leidsin Ühendkuningriigis müüja, kes täpselt seda kraami müüb, mis tundub olevat lõigatud. Ta nimetab seda "imitaatideks", nad peaksid tegema kokaiini nagu kalaskaala, mida kõik tahavad ja millel on ka samad mõjud + see võib suurendada kõrgaineid. Samuti reklaamivad nad seda kui energiakontrolliga tuvastamatut ja ka pärast pesu peaks olema veel 80-90% kogu tootest alles, kui seda 1:1 lõigata. Nad pakuvad ka midagi, mida nimetatakse supermixiks. Ja palju muid kärpeid, et manipuleerida kokaiini optikat rohkem Euroopas soositud stiiliks.

Me andsime baseritele natuke meie lõikamata kraami, nad olid šokeeritud ja ütlesid meile, et juba ammu pole neil olnud nii puhast uimastust. Nii et minu küsimused on järgmised:

Kas kellelgi on aimu, mida täpselt nad kasutavad lõigatud?
Kuidas nad saavutavad kalaskaala välimuse?
Kuidas saab kokaiinipesu ei pese, et lõikab välja?
Miks ei suuda energiakontroll seda tuvastada?

Või olen ma lihtsalt idioot? Ma loodan, et mitte, aga äkki te oskate mulle öelda haha

Lugupidamisega, võlur
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Tere
Ma arvan, millist ainet nad kasutavad, kuid ei taha siia kirjutada, et reklaamida seda meetodit. Ei ole anorgaanilisi aineid, millel on stimuleeriv mõju ja mida ei saa tuvastada kaasaegsete analüüsiseadmetega, nagu GC-MS. Tõenäoliselt see müüja valetab.
kokaiinvesinikkloriidipulbri pressimisega
aine, millel on samad keemilised omadused.
Mis on energiakontroll?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Tänan kõigi teie panuse eest, hindan seda väga kõrgelt!

Mul on ka üks idee, ma DM seda teile. Tahaksin kuulda teie arvamust!


Ma mõtlesin ka selle peale.


Kas lihtsalt surve avaldamisest piisab? Olen näinud halvasti pressitud kokaiini, mis oli tahke, aga ei olnud seda kiltkivi/kalakilbi tekstuuri.


See on üks populaarsemaid teenuseid euroopas, et kontrollida oma narkootikume. Vaata lähemalt siit -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ma tean neid =) See labor on avaldatud soovitatud laborite loetelus (Analitycal Chem sektsioon).
Jah, juhul, kui see kokas on piisavalt puhas või ümberkristalliseeritud tootmises
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ma olen näinud palju 95%+ puhast kokaiini ilma kalaskaala välimuseta, arvan, et see sõltub moodustumisprotsessist. Kokaiinisoola kristalliseerumisel annab vist suurem jahutusaeg selle välimuse. See on lihtsalt minu soovitus.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Jahutusaeg peaks olema pärast vajutamist? Vormides koos lahustiga enne kuivamist?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Tere, mida te mõtlete? Vabandust, ma ei saa täiesti aru, mida te tahate küsida.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Ma mõtlen seda ümberkristalliseerida, et see oleks kalaskala välimusega. Kui ma kavatsen repressida, peaks see olema jahutusaja pärast?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Te ei pea seda soojendama.
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, kas saate mulle DM-sõnumi saata, kuidas hoida kalakala välimust lõikamisel?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
BB foorumi poliitika on vastuolus mis tahes lõikega. Eksperdid ei anna selliseid nõuandeid. Müüa puhast toodet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
See on huvitav mõte ja konkureeriv teooria, mida ma olen pidanud tõeseks, kuid teie teooria väärtus seisneb soliidses füüsikas. Umbes nagu siis, kui inimene terast lõõmutab, annaks aeglaselt jahtuda, et molekulid normaliseeruksid ja välistaksid sellised vead nagu puuduvad molekulid võrestiku struktuuris. Ühtlasem kristallstruktuur oleks ilmselgelt läikivama välimusega. See on midagi, mida ma olen juba mõnda aega mõelnud. Pärast lugemist mikrolaine vahendatud reaktsioonist ja mikrolainekiirgusest põhjustatud dipolaarsest võnkumisest ja joondumisest... kui ma kokaiini vaid hetkeks tuumakütuse alla paneksin Kõikide molekulide dipolaarset orientatsiooni, kas see ei muudaks seda uskumatult kristallilise ja läikiva välimusega?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Mulle meeldib hea vandenõuteooria
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ma sain teie ideest aru, kuid olen peaaegu kindel, et see ei toimi nii, nagu te soovite.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Õige. Sest mikrolained võnkuvad 900 -2500 korda sekundis ja molekulide surnult seisma jäämise püüdmine pole isegi mõeldav, aga kuidas oleks elektromagnetväljaga, mis ei võnkuks? Kui ma arvaks, et see on teostatav, oleksin ma seda juba proovinud. Mikrolained võivad teha mõned muljetavaldavad reaktsioonid jac5x nii kiiresti, kuid probleem on selles, et sul peab olema spetsiaalne mikrolaineahi. Enamik mikrolaineahjusid, kui sa seadistad need 60,% võimsusele, selle asemel, et 1200w mikrolaineahju paneb välja 720 vatti, see lihtsalt tsükliliselt, 100% võimsus 6 sekundiks ja siis välja 4 See ei tööta üldse hästi, võib-olla sa võiksid magnetronile panna reostaadi või muutuva takistuse/potentsiomeetri, aga kui sa kavatsed seda kõike teha, siis võid sa ehk
Nagu ka kasutada ostsilloskoopi ja op ja nii saate vähendada
sageduse 900hz-ni ja kõrvaldada reostaadi. Tõenäoliselt ootan, kuni ma tean natuke tavapärast keemiat, et teha, et
Asi, mida ma ei ole maininud, on konkureeriv teooria kokaiinilusti kohta. See on see, et vesinik, kuigi gaas, on metall. See on koos leelismetallidega perioodilisustabelis. Ka hiljuti on teadlased loonud elementaarse vesinikmetalli, pigistades seda teemantlihvides ja teoretiseerivad, et gaasihiiglaste keskel on vedel ja tahke vesinikmetall. Metall on läikiv, kuid kui muuta H+ IOONID ( PH, aga mitte VESI), siis jääb C-hcl dissotsieerunud kokaiinina 1+, H+, OH- ja Cl- seega ei ole metallhalogeniid ja tal ei ole metalli omadusi atmosfääritingimustes 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Täname. Kõlab isegi loogiliselt sellise inimese jaoks nagu mina, kes ei ole eriti huvitatud keemiast.
 
Top