rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Tere, õpetajad, palun vastake. Miks muutub morfoliinvesinikkloriid suletud mahuti sees märjaks? Kas on võimalik morfoliinvesinikkloriidi püsivalt kuivatada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Kuna see on hügroskoopiline ja neelab vett Sa pead seda kuumutada, et see vabastab oma vee ja kuumutada purgi, kui sa loodad, et see jääb kuivaks (mis on naljakas, sest see on vedel. Kui sellel oleks inertne gaas peal, aitaks see ka
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Heeliumgaas on kättesaadav ja odav. Palun öelge mulle selle kogus ja õige viis. Tänan
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Heelium on kõva, sest see on õhust kergem. Tahate midagi raskemat, et see langeks purki argoon on standard, kuid süsinikdioksiid töötaks 0 $ eest.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Lihtsalt paar ränidioksiidipaketti ahju panemine ja väga hästi kuivatamine (või mõni dessikaat) ning kaane külge kleepimine oleks tõenäoliselt piisav õhu kuivatamiseks, eeldades, et alustate kuivama morfilooniga
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ma tahan, et see oleks kuiv, kui ma tarnin morfoliinvesinikkloriidi pulbri 500 g kottides kliendile. Nad katsetavad toodet sõrmedega ja kahetsevad ostu pärast seda, kui nad on morfoliini puudutanud ja märjaks saanud. Kas co2 gaas on hea lahendus?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jah, mulle ei meeldi, kui minu kokaiin on niiske kas ma ostan 3,5g ja pärast koti lahtiseks jätmist üleöö võib see viis 2,75 või 3. Ma maksin 50 või 75 dollarit vee eest.
Kui see oleksin mina, siis oleksin see kottides, mille ülemine osa on avatud, soojas ja kuivas kohas mitu tundi. Nagu küpsetusplaat ahjus, nii madalal kui võimalik, paar tundi. Teine alternatiiv on kuivatusainete pakend. Need võivad olla 0,02 dollarit igaüks. Valmistatakse kohvifiltrist või säästetud teepakist. See võib olla kivisoola Epsomi soola savi oma õuest, riis.... Ma võiksin nimetada veel vähemalt 10 asja, lihtsalt pane need paariks tunniks ahju madalale või mujale, mis on soe, et kogu niiskus välja ajada ja lisa need kottidesse. Ära tee kotte vihmastel päevadel, kui sa suudad. Kontrollige suhtelist õhuniiskust proovige töötada siis, kui see on madal
 
Top