Question 4CMC süntees

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Tere kõigile !!!
Ma loodan, et õige osa küsida, ma otsisin foorumis täielikku sünteesi 4CMC , onlu mida ma leidsin info on "sa teed seda sama nagu 4mmc lihtsalt swith ühe toote ", mul on mõned küsimus abut see keegi saab mind aidata seda ?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Mul on ka selle kohta mõned küsimused, mis on selliste ühendite nagu 3cmc ja 4cmc soov? Kõik 4cmc, mida ma olen viimasel ajal näinud, on müüdud just nendena ja ma ei saa aru, miks. Ma tahan lihtsalt aru saada, miks tootjad ja turustajad on läinud üle ainult nende müügile ja tõelise 4mmc ilmsele põuale.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
sest nederlandis oli seaduslik Hispaanias sama.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
jah, oli. Ma nägin rohkem 4mmc, kui 3mmc oli seaduslik. Nüüd ei ole ükski aine legaalne, kuid kõige paskemad on palju rohkem levinud.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
sest kui oli seaduslik nad tegid palju kg/tonni nüüd on illigal ja nad ikka tehtud, sest nad teavad kõik sammud sünteesi suures mastaabis nad kõik tine on samad kliendid ja biznes ikka minna lihtne
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
haha, kas NL/EL tootjad ja/või edasimüüjad on nii hoolimatud, et isegi kui neil oleks suur varu, isegi 4000kg, nii väike tilk ämbrisse, võrreldes sellega, mida see maksab toota või isegi hulgimüügist osta, et nad peavad sellest lahti saama - müüakse 4mmc sama hinnaga? See on täiesti prügine äritegevus ja sellepärast on suurte hulgimüüjate ostmine sellest piirkonnast alati õnnemäng, kui nad ostavad. Head hinnad, aga (tavaliselt) nad ei anna sittagi, mida nad müüvad ja ei ole lugupeetud allikad, mis peaksid üldse sellel turul olema. Lõppkokkuvõttes ajavad inimesed kasumit taga ja sitt jätkab allamäge.

Ma räägin online tehingutest alates SR1-st - olen näinud sama skeemi rinse ja repeat suurte operatsioonidega, mis töötavad paljude nimede all, mis jooksevad ära saagiga, kui mündi on kõrge, olukord on natuke kuum või selle lihtsalt on olnud hea run. Kindlasti leiad neid taas mitu kuud hiljem, et teha seda kõike uuesti. See on muidugi suurem küsimus, mis mul on seotud teie vastusega, miks nad peavad seda prügi pedaalima "sest nad tegid palju"

Müüa toodet kui midagi, mida ta ei ole, teadlikult ja kuna soovite hoida oma kasumit, et maha laadida prügikasti ühendit, mida otsustasite toota / osta hulgimüügist, et mööda seaduslikkust mööda minna, on teil võtta kui ärikahju. Selle mõttekäik on naljakas ja ka häbiväärne. Müüge seda selle eest, mis see on, täitke nõudlus selle järele, mida inimesed tegelikult tahavad tõelise 4MMC-ga, ja kes iganes naudib neid uudseid kasulapsi, võib neid soovi korral osta.

Noh, see on piisavalt bitchin selle teema jaoks, ma olen kindel, et mõni päästja tuleb, kõige puhtam mefedroonikristallid, mis valgustavad sünge prügikastiga katinooni turgu ja me kõik rõõmustame, tantsime alasti tänavatel ja muidugi alustame hiiglaslikku mephsex-orgiat.
 
Top