Question 4-metüülpropiofenoon

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Tere, ma oleksin väga tänulik, kui saaksin abi

4-metüülpropiofenooni sünteesimine


Leidsin video, mis näitab, kuidas, kasutades Propionüülkloriidi (aq), tolueeni ja Alumiiniumkloriidi, kuid ei leia meie riigis propioonkloriidi. Kas propioonkloriidile on olemas alternatiiv või võib-olla mõni muu viis 4 metüülpropiofenooni valmistamiseks?

Tänu
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Ei, ma ei ole. kas te olete methedroonsüteesi varem ise teinud? Tegime eile partii (esimest korda) ja vajame tõesti nõu, kuna meie protsessis läks midagi valesti. Toode põleb nagu põrgu ja selle väga kristallilise välimusega ja pulbriline?
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
kas teil on vaja KU crystal?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
@Antihero999

Tegime eile methedroonsünteesi partii (esimest korda) ja vajame tõesti nõu, kuna meie protsessis läks midagi valesti. Toode põleb nagu põrgu ja selle väga kristallilise välimusega ja pulbriline?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Legit?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18

Ma arvan, et see on lahe, et teil on midagi, millele saate tugineda. Kui te ütlete, et see põleb, tähendab see, et te proovisite seda? Kas see tegi midagi?

Ma küsisin 4 metüülpropiofenooni vastuste kohta, sest tundub, et me läheme sama teed ja meil on samad probleemid.

Nii et eeldatavasti on teil 2-Bromo-4-metüülpropiofenooni oma methedrooni sünteesi jaoks ja ma olen uudishimulik, kas te leidsite viisi, kuidas teha 4 metüülpropiofenooni, mida te kasutasite 2-Bromo-4-metüülpropiofenooni valmistamiseks? Või sa lõpuks ostsid?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sünteesisin 4-metüülpropiofenooni tolueenist ja propionüülkloriidist, mida saab propioonhappest.
Reaktsioonid ei ole kõige meeldivamad, seega soovitan alati osta valmis 4-metüülpropiofenooni.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mõnusalt nukker. Ma tahan, et ma saaksin teha kõike, mis on seaduslikult kättesaadav, kuid nüüd räägime 4 tasandi indirektsioonist :cautious:

Varsti olen ma nagu mõni keskaegne alkeemik, kes kükitab keeva katla kohal ja kraabib basiliskide küüntest reaktiive.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Pärastlõunal kas teil link propionüülkloriidi sünteesi jaoks, tänud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Siin on mitu allalaadimist ja kena arutelu propoinüülkloriidi sünteesi kohta . Enamasti sisaldavad lähteained kättesaamatuid kemikaale, kuid mitte kõiki retsepte. Ma näen, et see on Ebay's müügil, kui olete julge. Kui ma unistan selle valmistamisest, siis unistan Vikipeedia lehel mainitud meetodist, kus kasutan fosgeeni, mida saan teha naatriumhüdroksiidist ja atsetoonist
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Pleegitusaine pluss MEK eraldavad kloroformi, seejärel kasutavad haloformi reaktsiooni abil propioonhappeks seda, mis on jäänud ülejäänu kõrvalsaadusteks

seejärel kasutage propioonhapet, et teha propionüülkloriidi koos bensoüülkloriidiga
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Millisest kontinendist olete pärit? Mul on 4-metüülpropiofenooni vaid 1l, kuid selle laboriklass. Ja kui otsida kõik possibillitys u võib leida 2b4mp valmis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ma ei saanud lasta teil seda kõike osta. Edasi, naatriumhüdroksiidiga kanalisatsioonipuhasti ja atsetoon, vaakumdestillatsioon, tere fosgeen. Fosgeen ja proprioonhape= tere proprioonkloriid, proprioonkloriid+tolueen= tere 4-metüülpropriofenoon.🤔🤔 Ma arvan, et see on õige.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Loodan, et saan sellega peagi alustada. Ma istun proprioonhappe pudelil. Ma kõhklen fosgeeni valmistamist oma kodus, ma elan linnas ja mul on 2 väikest last, keda ma loodan mitte mürgitada, kuid mul ei ole olnud õnne saada USAs parametüülpropriofenooni. Ma sattusin sellele teemale , mis on suurepärane, sest ma ei suutnud mäletada või leida fosgeeni sünteesi, kasutades lähteaineid, mida ma võiksin osta. Loodetavasti äratab see mu mälu. Kui sa loed 100 lehekülge päevas, sünteesi protseduuride kohta, siis muutub see häguseks, minu mõistus
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Tahtsin osta 4-metüülpropiofenooni


Seega pean teadma, miks seda kasutatakse parfüümides

Kui toll seda kinni peab, pean ma neile veenvalt vastama, kas ma tean selle kasutamist parfüümide koostises?
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Kas kellelgi teist on video sünteesi kohta
4-metüülpropiofenooni
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Noh, seal on video propriofenooni metüleerimise kohta ja seal on video 4-mp bromimise kohta selle saidi videotes natuke ma ei usu, et propriofenooni kohta on üks, kuid seal on mitu võimalust seda... Friedel-krafts propionüülkloriid ja benseen, ketoneerimine bensoehappe ja proprioonhappe vahel ja mõned teised, mõtlen proprionüülkloriidi ja ksüleeni alumiiniumkloriidiga ehk ma mõtlen praegu päris kõvasti selle peale. Usun, et roodiumil käib süntees proprioonhappest pseudoefedriiniks läbi propriofenooni vahepealse toote. Ksüleeni kasutades alustad sa mõlemas otsas parametüülidega, nii et 4-mp puhul on see reaktsioon vahele jäetud
 
Top