Question #3 vs #4 H küsimused ja ettepanek

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nii et,
Ma kasvasin üles #4 H või ECD, kuni fent võttis üle . Kui ma ärkasin turgudele, sain aru erinevatest h-tüüpidest. ma alati eeldasin, et h, millega olin harjunud, oli Afganistanist, mis hiljem sain teada, et see oli vale. Minu küsimus lihtsalt öeldes on see, et ma märkasin, kui odav #3 H on sihtkoht Euroopas enamasti. I.was üllatunud madala hinnaga. Minu küsimus on, kas on võimalik kuidagi võtta #3 & sünteesi edasi, et teha #4? Tõenäoliselt ei üritaks isiklikult bc minu teadus & matemaatika ei ole up.to.par. Kuid ma mõtlen, et kui kellelgi oleks teadmised & intelligentsus, kas seda saaks teha? Hinnavahe on peaaegu $ 120 usd. Ma eeldan, et kui seda saaks teha, siis oleks. Aga ikkagi j peab küsima uudishimu tõttu.....on see teostatav?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Et me saaksime teie küsimusele vastata, paljastage kasutatud nimetused (#4 H, ECD, #3)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 heroiin, #4 heroiin, ecd=east coast dope (chicago over to NY)
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
#3 oli freebase ja #4 oli soolaversioon, eks? Ma oletan, et miks freebase võib müüa vähem, sest nii palju HCl on raske osta ilma kahtluseta? see on puhtalt ainult spekulatsioon tho, loogiliselt peaks freebase olema kallim, kui tugevus = hind, sest midagi ei oleks tee alla tugevuse freebase versioonis. Siis jälle olen üsna kindel, et korralik osa H kasutajaskonnast soovib oma H-d nuusutada, mis ei ole freebase versiooniga lihtsalt teostatav.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
ma arvan, et ta mõtleb pruuni h afganistanist valge h aasiast ümberkujundamist.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Kas "China White" ei ole mitte lihtsalt fent-ga rikastatud heroiini tänavanimi?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
tagasi "the/my" day,s.. china white oli valge aasia heroiin. vabandust segaduse pärast.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ah okei, tänan selgituse eest :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nüüd jah. Aga kunagi oli China White Hiinast pärit kõrgekvaliteediline heroiin.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana see on täpselt see, mida ma imestan. Võttes suures koguses Afganistani pruuni n teisendada kvaliteetseks valgeks.....kui see on teostatav, või kui mitte, siis miks?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Veel üks väike lõbus fakt.....Kord võisid tarbijad valida fr hulgaliselt fentalooge, fent jne. Siis väidetavalt föderaalasutused ähvardasid turu moderaatorite lubamise kohta relvade müük, midagi do.with inimkaubanduse ja fent, mida nad peavad kodumaise terrorismi. Nii et Hiina valge või sünteetiline h sai üldmõisteid fent või fent/h segu. Kahjuks nüüd ppl.dunno mida nad ostavad. Enne võis vaadata tüüpe n üldist annust võrreldes teistega. Nüüd on see mõistatus. Muutes selle palju vähem ohutuks. Müüjad on minu arvates kompenseerinud, tuues välja nõrgemat toodet ja teatud liigid on vananenud. Ma väga kahtlen, et sa leiad carf mis tahes turul. Kui leiaksite, siis oleks see 99%-liselt lõigatud. Valitsus püüdis, kuid ei mõistnud, et teatud piirangute kehtestamisega tegid nad selle tegelikult tarbijate jaoks vähem ohutuks. Sellega olen ma õnnelik, et keegi ei müü relvi, pliiatsid, eksootilisi loomi. Ma alati naeran, et summa hullu naine ikka üritab palgata palgamõrvarit internetis. Ma mäletan, et ühel hetkel oli tohutu kelmuse relvade turg. See oli täiesti võltsitud. Keegi ei saanud midagi. Aga ppl jätkas üle 6 kuu raha saatmist. Ootasid oma postkasti juures lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Kas te teate ka, kas H euroopas on hea kvaliteediga? või on see ka kõik lõigatud fent ja kogu see jama
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ma ei asu Euroopas, kuid mulle on öeldud, et Fent ei ole veel üle võtnud
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
no see ei ole nagu osariikides. enamasti pruun euroopa.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 ei ole USAs peale mõne veebiostja. Ka päritolu on minu arvates erinev. USAs olen kuulnud, et enamik pärineb Columbiast, samas kui kõikjal mujal Afganistanist. Olen kuulnud, et u peab lisama tsitrusvilju ka #3. USA suurtes linnades ei ole enamasti isegi musta tõrva millegipärast......
 
Top