2-OXO-PCE lähteaine süntees

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Tere kõigile, loodan, et teil on ilus päev. Ütleme, et soovite teha 1 mol ulatuses 2-fenüültsükloheksanooni sünteesi, kuna see on mõistlik kogus, mida saab korraga teha. Kui soovite teha rohkem, siis investeerige 2. komplekti klaasnõusid ja tehke lihtsalt 2 korraga, kuna vajate vee eemaldamiseks dean Stark aparaati. Esimeses etapis moodustatakse tsükloheksaanooni enamiin, kasutades tsükloheksaanooni, veevaba para-tolusulfoonhapet ja pürrolidiini.

Esmalt peate seadistama klaasnõusid. Kõigepealt vajate 500 ml 3-kaelalist ümarpõhjalist kolbi ja kuumutusmantlit, mida saab segada. Ühes kaelas on gaasijuhe reaktsioonianuma loputamiseks N2 või Ar-ga, keskmisele kaelale asetage Dean Stark aparaat, millel on väljalaskeava, et eemaldada vesi lõksu põhjast, ja kolmandasse kaela asetage lehter, et lisada oma reaktiivid ja hoida käepärast kummist septum, et asendada lehter pärast nende lisamist. Täitke Dean Starki lõksu täielikult tolueeniga, kuni see voolab kergelt üle RBF-i. Teil on vaja ka vakumadestillatsiooni seadet, mis sisaldab pumpa vee ja vaktsumi tekitamiseks.

1) Lisage 350 ml tolueeni 500 ml rbf-i ja lülitage madalale kuumutusele. Lisage reaktsioonianumasse 120 g pyyrolidiini, 100 g tsükloheksaanooni ja 15 g p-TSA-d. Pärast seda vahetage lehter kummist septumi vastu ja käivitage gaasivool reaktsioonianumasse. Pärast argooni või lämmastikuvoolu sisselülitamist viiakse reaktsioon tagasivoolule ja jäetakse segada. Kuna reaktsioon toimub, tõrjub vesi reaktsioonist välja ja dean Starki aparatuuri, nii et see tähendab, et te peate vee dean Starkist eemaldama, kui see tekib, oodake, kuni paar ml vett on tekkinud enne eemaldamist, sest te ei taha, et tolueenist midagi sellega välja viia. Jätke see reaktsioon 2 tunniks tagasilöögiks, enne kui vahetate gaasijuhtme välja korgi vastu ja seejärel jäetakse tagasilöögiks veel 22 tunniks.

2) Te teate, millal reaktsioon on toimunud, sest reaktsioonisegu lõpetab vee tootmise Dean Stark aparaadis ning reaktsioonisegu on muutunud väga helekollasest tumepruuniks. Pärast 24 tunni möödumist lülitage kuumutus välja ja laske jahtuda toatemperatuurini. Püüdke piirata reaktsioonisegude kokkupuudet õhuga, kuna eneamiin oksüdeerub kergesti atmosfääritingimustes, seetõttu kasutatakse kummist septumit, seega võtke oma süstel ja tõmmake kogu reaktsioonisegu välja ning viige see üle vaakumdestillatsiooniseadmesse. Esimene fraktsioon, mis üle keeb, on tolueeni ja pürolodiini segu, kuid pärast selle eraldumist hakkab teie 1-pürrolidino-1-tsüklohekseen koos mõne tsükloheksaaniga üle tulema. See tsükloheksaan ei reageeri järgmise sammu jooksul ühegi kemikaaliga, nii et esialgu ei ole 2 ühendi eraldamine vajalik. Kuigi see on vaevaline, soovitan teil destilleerida, kuni teie esimeses destilleerimiskolvis ei ole enam vedelikku, sest see annab kõige suuremaid tulemusi, olles peaaegu kvantitatiivne, kui kogu vesi on eemaldatud. Kui pürrolindo on isoleeritud ja viidud õhukindlasse kolbi, saame liikuda järgmise sammu juurde.

3) Enamiini moodustumise tõttu tsükloheksaaniga läbib molekul enamiin-imiini tautomeerismi, mis sarnaneb ketoenooli tautomeerismile, mis võimaldab süsiniku ühe süsiniku võrra vasakule või paremale karbonüülist muutuda väga nukleofiilseks, mistõttu võib toimuda elektrofiilne rünnak sellise molekuliga nagu joodobenseen, kus jood toimib elektrofiilina. Nüüd lisage kogu oma värskelt keedetud 1-pürrolidino-1-tsüklohekseen 1 kaela 1L kolbi koos 250ml tsükloheksaani ja 204 grammi joodobenseeniga. Asetage 1L rbf kuumutusmantlile ja lisage tagasivoolukondensaator, millest vesi läbi pumbatakse, viige see reaktsioon keema ja laske veel 24 tundi reageerida.

4) Lõpuks jääb teile valge pulber, kui pulber on tekkinud enne 24 tunni täitumist, siis lülitage lihtsalt küte välja ja alustage tööd uuesti. Peatage kuumus ja võtke refuxi kondensaator rbf-st ära, nii et asendage see stopperiga. Kui kolb on jahtunud, võtke kork maha ja lisage umbes 300 ml destilleeritud vett, et hävitada allesjäänud enamiin, see muudab selle tagasi tsükloheksanooniks ja pürolidiiniks. Korjake kolb uuesti ja raputage tugevalt, soovite, et kogu pulber oleks kadunud. Lisage 10%-line sulpuurhappe lahus, et hävitada allesjäänud pyyrolidiin. Valage reaktsioonisegu 1 l eraldussahtrisse ja oodake, kuni mõlemad kihid eralduvad. Nii alumine vesikihi kui ka ülemine orgaaniline kiht tuleb valada erinevatesse keeduklaasidesse ja säilitada, samal ajal kui te valate vesikihi uuesti 250 ml DCMiga eraldussahtrisse. Seda segu tuleb veel kord korralikult loksutada, et ekstraheerida lõplik 2-fenüültsükloheksaanoon DCM-kihti. Vesikiht visatakse ära, samas kui mõlemad orgaanilised kihid ühendatakse ja pestakse naatriumtiosulfaadiga ning kuivatatakse magneesiumsulfaadi kohal. Lõpuks aurutatakse kogu orgaaniline lahusti ära, nii et järele jääb ligikaudu 140 grammi toorainet. Tehakse ümberkristalliseerimine IPA abil, et saada valget pulbrit, mille ligikaudne saagis on 60-70%.

Ma kirjutan eksperimentaalse juhendi alküülimise kohta, kasutades trifenüülalumiiniumi, kuid id pigem teostab reaktsiooni enne korduvkirjelduse loomist. Kui kellelgi on küsimusi id on rohkem kui hea meel, et aidata
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
See on väga huvitav teema. Mind huvitab eriti teie mujal esitatud kommentaar järgmiste sammude kohta. Ma ei ole kindel, kuidas tsiteerida, nii et ma kopeerisin teie enda lingi:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/2-oxo-pce-anyone-have-information-on-its-synth.7559/post-34970

Ma mõtlesin, kas võiks laiendada osa erinevate analoogide tegemisest. Minu jaoks kõlavad teie poolt loetletud sammud lähteainest nii lihtsalt kui bromoketooni aminatsioon millegi 4-mmc või a-pvp jaoks. Kas tegemist on sama tootega?

Milline lähteaine asendataks, et teha midagi sellist nagu MXE või on see täiendav asendamine? Kas ma saaksin selle protsessiga teha 3-MeO-PCE pärast täiendavat sammu?
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Ma ei ole uurinud MXE-d, kuid joodobenseeni kasutamise asemel võib teie soovitud toote asendajana kasutada metoksüjoodobenseeni, kuid ma ei usu, et 3-meo-pcp oleks selle meetodi abil kergesti saadav. Kui see toode on sünteesitud, on viimases etapis fenüültsükloheksaanoonist 2-okso-pce muutmiseks vaja selle alfa-positsioonis bromimist, mis on teostatav tsükloheksaanooniringil oleva ketooni tõttu. Metoksüfenüültsükloheksaani bromimine ei toimiks. nagu eelnevalt mainitud, Mxe toimiks, nii et id emplore teil proovida ja vastata mulle tagasi. Teine probleem 3-meo-pce loomisel oleks metoksüfenüülheksaani initaalne moodustumine, kuna tsükloheksanoonil olev ketoon on vajalik eneamiini imiini tautomeerumise loomiseks.

Palun ärge kartke, et DM mulle veel küsimusi

- kõrvalmärkus Põhjus, miks bromoketooni aminatsioon 4-mmc ja a-pvp või mis tahes sünteetilise katinooni jaoks, on see, et iga kasutatav lähteaine sisaldab ketooni beeta-positsioonis, mis võimaldab alfa-bromimist. Loodan, et ive aitas :)
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Kahjuks ei, 3-MeO-PCE ei ole selle meetodi abil sünteesitav ja ma püüan selgitada, miks. Teil on õigus, et algne meetod, mille kohta ma postitasin, oli tegelikult bromoketooni lihtne aminatsioon, kuid sellise molekuli puhul nagu 3-meo-pce, kus karbonüüli ei ole, muutub see reaktsioon teostamatuks. 4-MMC ja A-PVP on mõlemad sünteetilised katinoonid, mille mõlemad lähteained (metüülpropiofenoon ja valerfenoon) sisaldavad ketooni beeta-positsioonis. See tähendab, et süsinikuahelas järgmine alfa vesinik muutub kergelt happeliseks, mis võimaldab Br2/NBS/CuBr2 abil bromida, et saada bromitud toode, ja sama kehtib kõigi ketaloogi lähteainete, st klorofenüültsükloheksanooni, metoksüfenüültsükloheksanooni ja fenüültsükloheksanooni puhul. Kuna 3-metoksütsükloheksaan ei sisalda karbonüüli, ei saa õiges piirkonnas bromimist. Teine probleem tuleneb 3-metoksütsükloheksaani sünteesist ja jällegi on see tingitud sellest, et tsükloheksaan ei sisalda karbonüüli. 2-okso-pce lähteaine sünteesi esimene samm on imiini loomine tsükloheksanoonil, mis võimaldab joodobenseenil selektiivselt rünnata teatud positsioonis ringil, tekitades soovitud molekuli, kuid 3-meo-pce lähteaine süntees (3-metoksüfenüültsükloheksaan) ei oleks võimeline seda resonantsi tekitama.

MXE oleks saavutatav, kuna te kasutaksite ikkagi tsükloheksaanooni ja asendaksite jodobenseeni jodoanisooliga ja metüülamiini etüülamiiniga, kuid ma ei ole seda veel proovinud ja ma ei ole kindel, kui tõhus see reaktsioon oleks, kui teil on võimalus, palun rääkige mulle oma tulemustest, sest ma ise olen huvitatud.


Sõltuvalt teie oskuste tasemest võin alati soovitada MXE hundikishneri redutseerimist soovitud 3-meo-pce'ile, kuid see on seotud TÕRVUSTATULT TOKSILISE hüdrasiini ja kuumusega, nii et kui te olete algaja keemik, siis ma tõesti soovitan seda kasutada, kuna isiklik ohutus peaks olema esmatähtis.

Kui teil on mingeid täiendavaid küsimusi küsida ja ill proovida ja aidata nii palju kui ma saan

Samuti vabandab 2 sõnumeid, buggy wifi inni
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ma hindan kõiki neid sõnumeid, need olid nii väga informatiivsed kui ka kergesti mõistetavad. Kuigi ma olen koolitatud mõned kogemused ülikoolis ja on õppinud väsimatult alates neist päevadest im ikka veel väga algaja selles maailmas. Enamasti töötasin metallide ja hapetega, samuti ekstraheerimisega lahusti ja destillatsiooniga. Põhilisemad asjad.

Tutvumine erinevate arüültsükloheksamiinide reaktsioonidega on üks minu peamisi prioriteete pärast katinoonide, nii et ma olen entusiastlik, et mõned võivad kasutada sarnaseid reaktsioone. Ja et siin on inimesi, kes näitavad, kuidas neid teha.

Ühel päeval, kui ma saan rohkem intiimsed teadmised Ill on midagi paremat pakkuda vastuseks! Lõpuks püüan ma seda MXE marsruuti lahendada. Tundub väga huvitav.
 
Top