Question 🙏Palun aidata mind tootmise ja sünteesi juurde💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Hei, ma olen selles foorumis uus ja tõesti õnnelik, et ma lõpuks leidsin inimesed, kellel on teadmised, mida ma otsisin!

Nii et ma olen juba peaaegu lõpetanud pillipressi, tootnud dmt edukalt ekstraheeritud umbrohukontsentraate, segatud lahja jne. ja minu eesmärk on mõista ja jõuda erinevate ainete tootmisse / sünteesi.

Ma arvan, et alguses pärast dmt tootmist oleks parim võimalik samm alustada 4mmc tootmist, sest "lihtne süntees", mille ma olen siin leidnud, on minu arvates parim viis siseneda suure nõudlusega aine tootmisse ja ainult mõned müüjad.

Seega on minu küsimus, kas mul on midagi, mida ma peaksin kõigepealt tootma enne 4mmc-ga alustamist. Ja kas on teisi aineid, mida ma saan toota rohkem kui vähem "kergemini".

Kas keegi on valmis mind õigesse suunda suunama,mis puudutab seadmeid mida ma vajan (magnetiline segisti jne.).

Ja kust ma saan ained kergesti Austriasse toimetada?

Milliseid seadmeid peaksin hankima ,eriti teiste ekstraheerimise/sünteesi jaoks nagu wel.

Oleks tore, kui keegi on valmis huvitatud uustulnuka väheste kogemustega teadmiste ja oskuste omandamiseks!

Tervitused 🙏 ja tänud ette!!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Otsin ikka veel kedagi, kes mulle esialgu väikesemahulisi kemikaale tarniks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Mõnikord saab neid osta. Mõnikord saab neid eraldada kodu- või autokemikaalidest või värvieemaldajatest ect. Mõnikord tuleb neid lihtsalt sünteesida. 4mmc tundub lihtne ainult seetõttu, et saate 2-b-4-metüülpropriofenooni. Samamoodi on paljusid uimasteid lihtne valmistada. Kui te peaksite alustama proprioonhappest ja tegema proproinüülkloriidi, et teha propriofenooni, et teha parametüülpropriofenooni, et teha 2-bromo-4-me-propriofenooni, siis te ei nimetaks seda lihtsaks.
Kui
tahad abi, pead sa vähemalt valima, mida sa teed, ja tegema esialgset jalutuskäiku. Sa võid süüa minu käest, aga ma ei anna sulle pudelit
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Tema rohkem sellest, milliseid seadmeid teil on toota midagi on lihtne, kui teil on hea.
4-mmc ja sarnased ühendid on põhiliselt lihtsalt vähendamine natuke keetmine ja väljatõmbamine mittepolaarse lahustiga, siis kristalliseerumine tehtud.
 
Top