Looking for a vendor Θα μπορούσαν κάποιοι προμηθευτές αντιδραστηρίων να πωλούν κιτ σύνθεσης;

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Θα ήθελα να αγοράσω ένα κιτ αντιδραστηρίων μικρής κλίμακας για την παρασκευή αμφεταμίνης, αλλά για μια πρώτη φορά που παρασκευάζω αμφεταμίνη έχοντας μόνο εμπειρία στην εκχύλιση dmt μεγάλης κλίμακας δεν θα ήθελα να σπαταλήσω επιπλέον χρήματα. Θέλει κανείς να με βοηθήσει να μου πουλήσει όλα όσα χρειάζομαι για μια μικρή σύνθεση αμφεταμίνης; Θα ακολουθήσω το https://bbgate.com/threads/the-easiest-way-to-make-amphetamine-in-the-kitchen.6950/
Δεν μπορώ να έχω πρόσβαση σε φαινυλνιτροπροπένιο ή υδράργυρο στη Λιθουανία, αν και έχω μεταπωλήσεις στη Λετονία, την Πολωνία και τη Γερμανία για να αποφύγω τα τελωνεία.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Ναι, ζήτησα δωρεάν, αλλά θα ήθελα να έχω τις καλύτερες πιθανότητες να το πάρω και θα πλήρωνα για το ίδιο το κιτ αντ' αυτού
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Στο εγγύς μέλλον θα αρχίσουμε να πουλάμε κιτ με τη δυνατότητα να λαμβάνετε επιστροφή χρημάτων όταν γράφετε μια λεπτομερή ανασκόπηση σύνθεσης και στη συνέχεια πουλάτε το τελικό προϊόν μέσω της αγοράς μας. Εν τω μεταξύ, μπορείτε να αποκτήσετε το κιτ δωρεάν.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Θα έπαιρνα ένα κιτ αν κοινοποιούσα τη μέθοδο εκχύλισης DMT; Πιθανότατα μπορώ να φτιάξω μία που να διαρκεί συνολικά περίπου 1-2 ώρες haha STB
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Θα πήγαινα για αναγωγή Al/Hg p2np ξεκινώντας με 5-7g υποστρώματος ή NaBH4/CuCl2 όπου 10-15g p2np είναι πολύ λιγότερο επικίνδυνο και αυτή η κλίμακα είναι ιδανική για εκμάθηση με επανάληψη. Θα πρέπει επίσης να μάθεις ότι η κλιμάκωση, ειδικά η διαδικασία του αμαλγάματος είναι φοβερή και δεν πρέπει ποτέ να επιχειρείς δεκαπλάσια αύξηση της κλίμακας χωρίς να εκτελείς τέλεια όλο και περισσότερο αλλά με πιο αργό ρυθμό την κλίμακα παρασκευής. Τα 100g πρέπει να τα χειρίζεστε με σοβαρή εμπειρία και εξοπλισμό.
 
Top