Question Γιατί να μην φτιάξετε ένα θέμα : "εμπειρία" ;

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Μπορεί να είναι ωραίο να λέτε κάποιες εμπειρίες από φάρμακα, RC ect, όχι;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Εξαρτάται από το πλαίσιο της αφήγησης.
Μπορείτε να μοιραστείτε τις εμπειρίες σας εδώ εδώ και εδώ
Επίσης, σε ομάδες. Μπορείτε επίσης να αφήσετε μια λεπτομερή κριτική μετά την αγορά οποιουδήποτε προϊόντος
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
εφόσον βοηθάει τους ανθρώπους και δεν τους οδηγεί σε ανούσια σύγχυση είναι μια χαρά, προσπαθήστε να είστε συστηματικοί και όσο πιο αντικειμενικοί μπορείτε (αν και δεν μπορείτε να είστε ταυτόχρονα αντικειμενικοί και υποκειμενικοί)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ήμουν έτοιμος να κάνω αυτή τη δημοσίευση μέχρι που είδα ότι έγινε. Νομίζω επίσης ότι ένα φόρουμ τύπου έκθεσης εμπειρίας θα ήταν χρήσιμο. Αναρωτιόμουν πώς το 4-mc συγκρίνεται με την κοκαΐνη, αλλά δεν βρήκα την απάντηση. Νομίζω ότι οι συνδυασμοί φαρμάκων, αν και είναι σημαντικό θέμα, δεν είναι το κατάλληλο μέρος γιατί με ενδιαφέρουν οι αλληλεπιδράσεις μεμονωμένων φαρμάκων. Ο εθισμός στα ναρκωτικά είναι ένα παρόμοιο θέμα, αλλά επίσης δεν καλύπτει τις αντικειμενικές αισθήσεις και τα συναισθήματα που προκαλεί ένα ναρκωτικό, και η φαρμακολογία είναι μια ειδική σχετική επιστήμη που αφορά κυρίως τις φυσικές αλληλεπιδράσεις μεταξύ των ναρκωτικών και του σώματος. Νομίζω ότι θα μπορούσε να είναι μόνο 1 πίνακας στο τμήμα της φαρμακολογίας. Πιθανότατα δεν χρειάζεται ένας πίνακας για κάθε μάθημα. Ξέρω ότι υπάρχει ένα βουνό από φάρμακα που δεν έχω δει ή δοκιμάσει ποτέ και θα ήθελα να μάθω περισσότερα για το πώς σε κάνουν να αισθάνεσαι. Αυτή είναι απλά η γνώμη μου, φίλε.
 
Top