Looking for a vendor Πού μπορώ να αγοράσω αυτές τις χημικές ουσίες; Αποστολή από την Ευρώπη

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Υδροβρωμικό οξύ 48% (HBr)
Υπεροξείδιο του υδρογόνου 35% (H2O2)
Πυρρολιδίνη

Θέλω επίσης να σημειώσω ότι χρειάζομαι όλα αυτά τα χημικά να αποσταλούν από την Ευρώπη, δεν μπορώ να πάω σε μια νεκρή θέση.
Ορισμένες από αυτές τις χημικές ουσίες παρατίθενται, αλλά δεν είμαι ικανοποιημένος με τους προμηθευτές τους.
Ελπίζω κάποιος να δει αυτό το νήμα και ίσως να είναι σε θέση να μου πουλήσει αυτές τις χημικές ουσίες σε μικρές ποσότητες (<1kg!).

Ευχαριστώ για κάθε απάντηση!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Ο constantylious777 έχει Pyrrolidine νομίζω, είναι goto για εργαστηριακές προμήθειες στην ΕΕ θα μπορούσατε να τον ρωτήσετε για να προμηθευτείτε τα άλλα πράγματα, ο Gordon Ramsay είναι ένας άλλος καλός τύπος για να ρωτήσετε.

Το υδροβρωμικό οξύ και η συγκέντρωση υπεροξειδίου του υδρογόνου θα μπορούσαν να προμηθεύονται μέσω του alibaba ίσως/
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Έχω HBR αλλά μόνο dead drop - είναι corossive καθώς και πυρρολιδίνη - σχετικά με H2O2 οποιοδήποτε ποσοστό πάνω από 12% δεν προμηθεύουμε λόγω ότι έχει πιθανότητα για εκρηκτικά και η LE ανιχνεύει αυτό το shit - είχε προβλήματα με αυτό πριν από χρόνια και δεν το κάνουμε πια
 

JHvendor

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2023
Messages
3
Reaction score
6
Points
8
Deals
5
Γεια σας, μπορούμε να σας παρέχουμε Πυρρολιδίνη.

Για 1kg, 100usd FOB- για 5kg, 50usd/kg FOB.
Εξυπηρέτηση από πόρτα σε πόρτα, διπλός εκτελωνισμός που καλύπτεται, ασφαλής και γρήγορη παράδοση.

Περισσότερες λεπτομέρειες του προϊόντος παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου.
 
Top