Question Ποιο θα ερχόταν να είναι το ευκολότερο διεγερτικό που μπορεί να φτιάξει κανείς στο σπίτι;

martincrackman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας. Θα συστηθώ λέγοντας ότι εθίστηκα στη modafinil επειδή μετά από περίπου ένα χρόνο συνεχούς χρήσης (200mg/ημέρα) σταμάτησε κατά κάποιο τρόπο να λειτουργεί. Έτσι αύξησα αυτά, πέρασε μισός χρόνος και τώρα παίρνω αρκετά χάπια την ημέρα. Διαπίστωσα ότι σε υψηλότερες δόσεις οι επιδράσεις του αρχίζουν να γίνονται παρόμοιες με αυτές των αμφεταμινών. Αλλά για διάφορους λόγους δεν μπορώ να συνεχίσω να παίρνω τη modafinil έτσι. Αρχικά η ειδικός μου το συνταγογράφησε για να καταπολεμήσω τη γενική κόπωση που προκαλείται από το στρες, αλλά τώρα δεν θέλει να το παίρνω πλέον επειδή φοβάται ότι θα προκαλέσει βλάβη στην καρδιά ή στον εγκέφαλο.
Έτσι επιδιώκω να παράγω τη δική μου αμφεταμίνη ή μεθαμφεταμίνη. Το χρειάζομαι για να κάνω πράγματα.
Έχω μηδενικό εργαστηριακό εξοπλισμό, αλλά μπορώ να βρω ό,τι είναι απαραίτητο. Οι γνώσεις μου στη χημεία είναι λίγες αλλά θα διαβάσω βιβλία και όλες τις πληροφορίες που παρέχονται εδώ. Έχω τον απαραίτητο χώρο για να στήσω ένα εργαστήριο. Αρνούμαι να αγοράσω μαλακίες στο δρόμο.
Από πού να ξεκινήσω;
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Γεια σας, μου αρέσει η ερώτησή σας man.thats τι im θέλουν να καταλάβουν as well.ready να αγοράσουν ό, τι εργαστηριακό εξοπλισμό εδώ as well.I απλά χρειάζεται ο χημικός.lol.good τύχη για να σας, im εδώ για να το δούμε μέσα από τον εαυτό μου.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
το ευκολότερο είναι πιθανώς η αμφεταμίνη με p2np μέσω αναγωγής boro
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Υπάρχουν αρκετά που είναι
1 αντιδραστήριο και 1 αντιδρών και 2 διαλύτες και ίσως μια κρυσταλλοποίηση ή ίσως μια πρωτονίωση και εκχύλιση. Εάν θα μπορούσατε να αγοράσετε βρωμιούχο φαινυλομαγνησίμ ή άλλα grignards. Νομίζω ότι το υπερμαγγανικό κάλιο είναι σίγουρα χάλκινο λίθιο.
 
Top