Question Ποια είναι η τιμή πώλησης του προϊόντος ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ποια είναι η τιμή πώλησης του 1kg JWH-018 ;

Ποια είναι η τιμή πώλησης του 1kg αλπραζολάμης ;

Ποια είναι η τιμή πώλησης του 1kg ψιλοκίνης ?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας,

Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.

Χώρα / περιοχή / αποστολή κ.λπ.

Έχετε δοκιμάσει το google, είναι μια μηχανή αναζήτησης στο clearweb.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ναι, φυσικά και το δοκίμασα. Αλλά δεν υπάρχουν πληροφορίες σχετικά με την τιμολόγηση χύμα. Όπως πουλάτε Amph @ 2500/kg ως κατασκευαστής
Μπορείτε να εξηγήσετε πώς εξαρτάται από αυτόν τον παράγοντα ως κατασκευαστής χύμα;
Όπως το να πουλάτε Amph σε όλο τον κόσμο στην ίδια τιμή.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Υπάρχουν τιμές για τα πάντα εκεί έξω, ίσως όχι απευθείας στο clearweb ή στο darkweb, αλλά μπορείτε να βρείτε κατασκευαστές και να χρησιμοποιήσετε τη φαντασία σας για το πώς να πάρετε τις τιμές από αυτούς χύμα.

Είναι πολύ απλό, και όλα έχουν να κάνουν με την εργασιακή εμπειρία. Ας πάρουμε για παράδειγμα ένα φλιτζάνι καφέ σε μια καφετέρια.

Η τιμή για το ίδιο ακριβώς φλιτζάνι καφέ δεν εξαρτάται μόνο από τους κόκκους καφέ, αλλά και από το κόστος αγοράς, το κόστος προσωπικού, το κόστος ενοικίασης, το κόστος συντήρησης και πολλούς άλλους παράγοντες.

Ελβετία:

Ενοικίαση: 10$
Προσωπικό: 10$
Κόκκοι καφέ: 10$
Συντήρηση: 10$
Τιμή για ένα φλιτζάνι καφέ: 3$

Κίνα:

Ενοικίαση: 7$
Προσωπικό: 7$
Κόκκοι καφέ: 7$
Συντήρηση: 7$
Τιμή για ένα φλιτζάνι καφέ: 1.5$

Η τιμή μπορεί να διαφέρει μεταξύ των δύο αυτών, αλλά η ποιότητα του καφέ είναι ακριβώς η ίδια, επειδή κάθε χώρα καθοδηγείται από τον πληθωρισμό της και τον παγκόσμιο πληθωρισμό. Αυτό είναι ένα πολύ απλουστευμένο παράδειγμα για εσάς, αλλά ελπίζω ότι καταλαβαίνετε την άποψή μου.

Με εκτίμηση
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
Λοιπόν τα μανιτάρια έχουμε 3 είδη που πωλούνται εδώ αλλά πωλούνται με την ουγκιά. Έχω ασχοληθεί μόνο με τα χρυσά κεφάλια και τα αγοράζω για 200 δολάρια την ουγκιά και τα πουλάω γενικά για 325 δολάρια.
Την αλπραζολάμη την έχω αγοράσει μόνο ως Xanax και η τιμή της κυμαίνεται σε μεγάλο εύρος. Οι ράβδοι και τα μονόκλινα χονδρικώς κοστίζουν περίπου 30 σεντς το χιλιοστόγραμμο χύμα.
Τα κανναβοειδή γίνονται κυρίως εδώ και διαφέρουν πολύ στην τιμή ανάλογα με το στέλεχος και την ποιότητα, πάρα πολλά για να τα πω εδώ.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ο ορισμός του Xanax μου για τον όγκο είναι τουλάχιστον 1 σκάφος. Το σκάφος είναι όρος για το 1000.
 
Top