Question πολύ φθηνά για την παραγωγή φαρμάκων

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, μπορεί u να μου πει αν υπάρχουν πραγματικά φτηνά φάρμακα στην παραγωγή και πώς να τα μαγειρέψω. Είναι περισσότερο σαν αμφεταμίνη ή LSD ή κάποιο άλλο ναρκωτικό ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ποιος είναι ο προϋπολογισμός και ποιος ο στόχος;

Η αμφεταμίνη είναι φτηνή, το lsd δεν είναι εφικτό.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Οι βενζοδιαζεπίνες έχω ακούσει ότι είναι φτηνές ανά δόση. συνθέτεις χιλιάδες δόσεις σε 1 εκτέλεση. αλλά μετά η δοσολογία και η συμπίεση των χαπιών είναι η δυσχέρεια.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Σας συνιστώ να δοκιμάσετε το 4-MMC (μεφεδρόνη). Αυτή η ουσία, αρκετά φθηνή και εύκολη στη σύνθεση, έχει δροσερή επίδραση σαν κάτι μεταξύ κοκαΐνης και MDMA. Επίσης, έχουμε το βίντεο-χειρίδιο: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...threads/mephedrone-synthesis-video-19-43.616/
 
Last edited by a moderator:

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Πρέπει να είναι πραγματικά φθηνό. Φθηνότερο από μεθαμφεταμίνη ή μεφεδρόνη, γιατί στη χώρα μου τα προϊόντα για την παραγωγή 4-MMC είναι ακριβά και δυσεύρετα.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ξέρω πώς λειτουργεί το 4-MMC επειδή είναι πολύ δημοφιλές στη χώρα μου, αλλά θέλω να φτιάξω κάτι σαν το lsd ή το mdma.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Θα μου στείλετε έναν σύνδεσμο σε κάποιο φόρουμ σχετικά με αυτό;
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Το A-PVP έχει αποκτήσει δημοτικότητα σε ορισμένες αγορές. Η ουσία αυτή έχει απλή και φθηνή σύνθεση, πολύ ισχυρό αποτέλεσμα και χαμηλή δοσολογία. Πρόσφατα, φτιάξαμε ένα βίντεο κλιπ σχετικά με τη σύνθεση αυτής της ουσίας, πολλοί άνθρωποι μπορεί να ενδιαφέρονται γι' αυτό.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Όχι, απλά άκουσα από δεύτερο χέρι ότι έχετε τερατώδεις αποδόσεις σε σύγκριση με τη δόση, δεν έχω καμία γνώση ή εμπειρία εδώ
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
can someone help me... need some help on how to sysnthesis 5CLADB and maybe other cannabinoids..... please reach out i need your help!!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/
MDMB-4en-PINACA (επίσης λανθασμένα γνωστή ως 5-CL-ADB-A) σύνθεση παρόμοια, όπως ADB- PINACA
 
Top