Question valerphenone

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
μπορεί κάποιος να μου συστήσει έναν προμηθευτή,ίσως στις Ηνωμένες Πολιτείες,παρακαλώ,ευχαριστώ!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Συνιστώ ανεπιφύλακτα να το φτιάξετε μόνοι σας μέσω της ακυλίωσης Friedel-Crafts του βενζολίου με χλωριούχο βαλερόλιο και άνυδρο AlCl3... θα σας διδάξει πολλά (θα χρειαστεί να κάνετε απόσταξη κενού δυστυχώς)... Είμαι σίγουρος ότι θα βρείτε την πηγή σας για την επιθυμητή ένωση, αλλά προσέξτε το βρωμιωμένο ενδιάμεσο προϊόν που είναι ένα φρικτό λαχραιμικό (όπως το όπλο)... Καλή τύχη!
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ωχ, ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. τώρα im scared.theres τίποτα κακό με το να διδάσκονται, αλλά im λίγο υπερφορτωμένο για τη χημεία πίσω από αυτό που θέλω να συνθέσω;δηλαδή να πάρει τη βαλερφαινόνη στην πλήρη κατάσταση της.βασικά αυτή τη στιγμή ξέρω πολύ πολύ λίγα.Επιτρέψτε μου να σας ρωτήσω το εξής, πώς μπορεί κάποιος να ξέρει ότι πρόκειται να λάβει ένα βρωμιωμένο ενδιάμεσο προϊόν; είναι αυτό συγκεκριμένο για ορισμένους πωλητές του; μπορεί να είμαι πάνω από το κεφάλι μου σε αυτό, αλλά δεν εγκαταλείπω πραγματικά τίποτα.Εντάξει ερεθιστικό για τα μάτια το καταλαβαίνω αυτό τώρα, αλλά είμαι λίγο χαμένος στη χρήση της ενδιάμεσης λέξης, μπορείτε παρακαλώ να βοηθήσετε.thanku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
είναι πολύ πολύ καλύτερο να αγοράσετε το ήδη αλογονωμένο υλικό και να το μετακινήσετε γρήγορα σε έναν αντιδραστήρα που θα σφραγίσετε καλά και στη συνέχεια να αντιδράσετε με αμίνη σύμφωνα με μια μέθοδο που σας αρέσει (υπάρχουν πολλά για να διαλέξετε)
 
Top