Question Αδυναμία σύνδεσης στο dread - αδύνατο captcha

JetsonsRock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας παιδιά, όπως αναφέρει ο τίτλος, έχω κλειδωθεί έξω από το λογαριασμό μου στο Dread για πάνω από 6 μήνες, από τότε που εφάρμοσαν το περιστρεφόμενο captcha δεν έχω καταφέρει να το περάσω ή έστω να το καταλάβω, καθώς έχω προσπαθήσει πάνω από 100 φορές από τότε που έχω κλειδωθεί έξω. Φαίνεται ότι πρέπει να περιστρέψετε μια εικόνα για να διορθώσετε τον προσανατολισμό της, και αυτό φαίνεται να λειτουργεί καλά για τις δύο πρώτες φωτογραφίες, αλλά μόλις διορθώσω τον προσανατολισμό της δεύτερης εικόνας, το κουμπί "επόμενο" εξαφανίζεται και μένω στο παράθυρο captcha χωρίς πραγματικό τρόπο να προχωρήσω. Μπορώ να κάνω κλικ έξω από το παράθυρο captcha και να προσπαθήσω να συνδεθώ, αλλά μου λέει ότι απέτυχα στην πρόκληση captcha. Δεν είχα ποτέ στο παρελθόν τόσο μεγάλο πρόβλημα με τα captcha τους, νομίζω ότι κάτι δεν λειτουργεί όπως θα έπρεπε στον πελάτη μου, αλλά δεν ξέρω πραγματικά. Δεν είμαι σε θέση να στείλω μήνυμα στους προγραμματιστές ή να βρω καν το jabber τους χωρίς να συνδεθώ. Κάποιος, παρακαλώ βοηθήστε με.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Απλά μείνετε συντονισμένοι. Οι ομάδες μας θα είναι πολύ πιο βολικές από το subdread. δεν μας παίρνει πολύ να γίνουμε πιο δημοφιλείς από το Dread.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

για την ιστορία αυτό δεν είναι το dread ή το dread help line
έχετε δύο μηνύματα συνολικά και μιλάτε μόνο abb dread.
 
Top