Question Μετατροπή τεστοστερόνης σε σκόνη σε ενέσιμη μορφή;

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, πρόσφατα πήρα στα χέρια μου λίγη σκόνη τεστοστερόνης, όχι άλλα παράγωγα όπως η enanthate τεστοστερόνη, απλά απλή σκόνη τεστοστερόνης. Αναρωτιόμουν αν η μετατροπή της σε ενέσιμη μορφή είναι όπως η μετατροπή άλλων στεροειδών σκονών σε ενέσιμη μορφή. Η οποία είναι με τη χρήση βενζοϊκού βενζυλίου, βενζυλικής αλκοόλης και σταφυλολαδιού; εδώ είναι η ιστοσελίδα για τον τύπο του πόσο από κάθε χημική ουσία πρέπει να χρησιμοποιηθεί, Guide to Make Steroid Powders into Finished Injections. λέει στην εισαγωγή ότι "This steroid conversion is meant for the longer estered anabolic steroids such as deca durabolin, testosterone enanthate, trenbolone enanthate etc. "but does not mention plain Testosterone powder. would it still work?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Και αν κάποιος είναι περίεργος, με την αποθήκευση έχω ένα δοχείο που κάνει μια καλή σφράγιση, τότε έχω τοποθετήσει χλωριούχο ασβέστιο στον πυθμένα του δοχείου "για να γίνει μια ξηρή ατμόσφαιρα μέσα στο δοχείο" και έχω την τεστοστερόνη σε σκόνη μέσα σε ένα δοχείο PTFE με την τεστοστερόνη σε σκόνη, είναι τοποθετημένο σε ένα σκοτεινό δροσερό δωμάτιο.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ποια είναι η ακριβής ονομασία της σκόνης; Έχετε ίσως τον αριθμό cas; Οι περισσότερες σκόνες τεστοστερόνης έρχονται σε μορφή/αλάτι και κάθε μορφή είναι διαφορετική.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ευχαριστώ για την απάντηση, πρόκειται για απλή τεστοστερόνη, CAS 58-22-0
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Διαλύστε το σε φυσιολογικό ορό. Αυτή είναι η ασφαλέστερη επιλογή για χρήση.
 
Top