Question Ξεκινώντας την επιχείρησή μου στον τομέα των φαρμάκων

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Αντιμετωπίζω συνεχώς προβλήματα στην πώληση των φαρμάκων μου ,καθώς τα φάρμακά μου είναι πολύ ακριβά i.π.χ., 61 δολάρια για ένα μόνο γραμμάριο και δεν μπορούν όλοι να το αγοράσουν και δεν έχουν πελατειακή βάση επί του παρόντος, έχω δοκιμάσει να συνδεθώ με πολλούς ανθρώπους εκτός σύνδεσης, αλλά δεν αποδίδουν κανένα αποτέλεσμα, οπότε τώρα προσπάθησα την τύχη μου στο διαδίκτυο, αυτό που σκέφτομαι είναι είτε να αναπτύξω τη δική μου ιστοσελίδα είτε μέσω του Instagram να στοχεύσω το δυνητικό μου κοινό, στο Instagram η στόχευση του δυνητικού μου κοινού είναι εύκολη, αλλά πώς θα το κάνω στο διαδίκτυο, καθώς δεν έχω καμία στρατηγική για τη στόχευση του κοινού μου και δεν έχω καμία εμπειρία στην κατασκευή ιστοσελίδων και ένα σημαντικό πρόβλημα είναι επίσης ότι πώς θα λαμβάνω πληρωμές , Υπάρχουν πολλά πορτοφόλια bitcoin που είναι επικεντρώθηκε στην προστασία της ιδιωτικής ζωής, όπως wasabi και samurai, αλλά είναι αξιόπιστες και πώς θα εξαργυρώσω bitcoins μου στο τοπικό μου νόμισμα, αν κάποιος είχε κάποια εμπειρία σχετικά με αυτό το νήμα παρακαλώ να με βοηθήσει και παρακαλώ επίσης μπορεί να μου δώσει κάποιες στρατηγικές πώς μπορώ να στοχεύσω το δυνητικό μου κοινό και να χτίσω την πελατειακή μου βάση τόσο στο Instagram και ίσως στο διαδίκτυο.

Ευχαριστώ
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
👉Πώς να ξεκινήσετε να πουλάτε φάρμακα👈

^ Εδώ φίλε μου θα βρεις μια ωραία ανάρτηση του @HEISENBERG που μπορεί να σε βοηθήσει αν ζεις σε μεγαλύτερη πόλη. Μπορείτε να αναπτύξετε τοπικές πωλήσεις προσφέροντας νεκρά σταγόνες στους πελάτες.
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ίσως το προϊόν σας να είναι χάλια για να αποκτήσει μεγάλο κοινό; Είναι εθιστικό ή δημοφιλές;
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Αν πουλούσατε βενζοδιαζεπίνες ή οπιούχα, η επιχείρησή σας θα γνώριζε μεγάλη άνθηση.
 
Top