Question spice help

helion60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους, θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν αξιοπρεπή καταστήματα με μπαχαρικά (k2/legal highs) που θα παραδίδουν στην ΕΕ ή στο Ηνωμένο Βασίλειο;
2η ερώτηση είναι αν θα μπορούσα να πάρω όλα τα πράγματα που απαιτούνται για να μαγειρέψω μερικά μόνος μου (έχω ανθρώπους στην ανατολική ΕΕ που μπορούν να τα αγοράσουν αν είναι διαθέσιμα εκεί, αλλά δεν είμαι σίγουρος για τα προϊόντα που ψάχνω ακόμα) έχω διαβάσει πολλά σε αυτό το φόρουμ (δεν έχω ιδέα όσον αφορά τη χημεία) θυμάμαι πίσω στην ημέρα που συνήθιζα να παίρνω αυτό το προϊόν που ονομάζεται damnesia (εικόνα1&2) αν θα υπήρχε ένα μέρος όπου μπορώ να το αγοράσω ή αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει με μερικές συμβουλές ή ένα σύνδεσμο σε ένα σεμινάριο για το πώς να το φτιάξω, Ευχαριστώ.
 

Attachments

  • MW9BRInKvO.png
    MW9BRInKvO.png
    134.8 KB · Views: 250
  • UY9lQqr4DF.png
    UY9lQqr4DF.png
    82.2 KB · Views: 230

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Πρόσφατα, ήταν δύσκολο να αγοραστούν συνθετικά κανναβινοειδή για την παρασκευή μιγμάτων καπνίσματος. Ελπίζουμε πραγματικά ότι κάποιος από τους χρήστες μας θα μπορέσει να οργανώσει ένα εργαστήριο σύνθεσης και θα πουλάει νοϊδόνες.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya αλλά τόσο πολύ scammer πωλητές, ακόμα στο δρόμο μας για να αγοράσουμε χημικές ουσίες και προμηθευτές δοκιμών, η ταχύτητα έχει γίνει απροσδόκητα αργή
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Μήπως κάποιος τι σημαίνει ο προμηθευτής μου αγοράζει ADBB; Δεν μπορώ να βρω μια συνεπή απάντηση.
 
Top