Question Πρέπει να χρωματίσω το προϊόν μου

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Θα πρέπει να χρωματίσω την αμφεταμίνη μου ώστε να έχω όνομα δρόμου όπως στο breaking bad;
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ναι συνήθιζα να το κάνω αυτό ξεκινήστε ως πόλεμος εδάφους με αυτόν τον τρόπο στρέψτε τους ανθρώπους ο ένας εναντίον του άλλου πηγαίνετε στη λευκή γειτονιά και διανέμετε μόνο καφέ και μαύρο χάπι και πηγαίνετε στις μαύρες γειτονιές και όλα σε αυτό το αφιέρωμα λευκά χάπια και μετά πηγαίνετε και σταματήστε να το κάνετε αυτό γιατί αν χρειάζεστε ένα τέχνασμα έχετε bunk shit
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarcasam : όταν μια άμεση απάντηση απλά δεν ξέρει να αισθάνεται αρκετή
 
  • Like
Reactions: vis

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ω lol - καλά μια παράξενη αίσθηση του χιούμορ παρ 'όλα αυτά 😛
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Όχι μόνο κάνει είναι σούπερ ευάλωτο να είναι σε αλλοιωμένο αντιγραμμένο και βάζετε έξω μια επιχειρηματική κόλαση επίσης να σας εμπλέξει για κανένα ηλίθιο λόγο απλά να κάνετε όλες αυτές τις επιχειρήσεις και να φροντίσετε για τις άλλες επιχειρήσεις που δεν είναι θα διαπιστώσετε ότι υπάρχει πολύ λιγότερο από αυτό αν είστε ειλικρινείς
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Όχι, γιατί να το κάνετε αυτό; Οι ppl θέλουν καθαρά προϊόντα, οπότε αν τους παραδώσετε στη συνέχεια ακάθαρτα χρωματιστά προϊόντα, πιθανότατα δεν θα επιστρέψουν, είναι απλή επιχείρηση 1/1 Επίσης, δεν νομίζω ότι η μπλε μεθαμφεταμίνη ή το smt είναι κάτι περισσότερο από ένα κόμμα για 1 φορά.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ναι, μην είστε αυτός ο τύπος που γαμάει τεχνάσματα παραδώστε ένα προϊόν και εισπράττετε την αμοιβή
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Είναι ψεύτικα! Γιατί μου έδωσε πράμα να πουλήσω και κάπνιζα όλο το πακέτο.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Είναι μια καλή στρατηγική μάρκετινγκ, αν έχετε ήδη μια επεξεργασμένη πελατειακή βάση μπορείτε να κάνετε τα πράγματα πιο πικάντικα, ακριβώς για να γνωρίζουν οι άνθρωποι ότι είναι το δικό σας προϊόν που χρησιμοποιούν ή πουλάνε.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Φτιάξτε ένα εξαιρετικό προϊόν και στη συνέχεια χρωματίστε το. Οι άνθρωποι θα θέλουν τα πράγματά σας και θα έχετε περισσότερες πωλήσεις. Το κλειδί είναι πρώτα το καλό προϊόν
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
αν πραγματικά "θέλετε" να το χρωματίσετε... Εννοώ... Έχετε δει την εκπομπή; Το χρωματισμένο προϊόν δεν ήταν 99% των περιπτώσεων το πραγματικό 'Heisenberg' Blue το οποίο προκλήθηκε από ένα συγκεκριμένο συστατικό που προστέθηκε στη μεθυλαμίνη προκαλώντας μια χημική αντίδραση.. Αλλά μάλλον σκέφτομαι πάρα πολύ σε αυτό lol, τα χρώματα είναι διασκεδαστικά υποθέτω.

Η κύρια και πραγματική ερώτησή μου είναι: αυτό δεν δημιουργεί μεγαλύτερο στόχο στην πλάτη σας για την PoPo; Θα αρχίσουν να βρίσκουν μπλε σακουλάκια τριγύρω και θα είναι πιο εύκολο να σε συνδέσουν μαζί σου, φαντάζομαι, και χωρίς να χρειάζεται να φέρεις τόσο νωρίς αξιωματικούς της Δίωξης Ναρκωτικών για έρευνα.

Τελευταία, μάλλον χαζή σκέψη: Γιατί δεν έχω ακούσει για μεθαμφεταμίνη με γεύση κεράσι (ή υποθέτω στην περίπτωσή σου) μπλε βατόμουρο;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Αρωματισμένη μεθαμφεταμίνη; Μου αρέσει. Πάντα μου άρεσε η πικρή γλυκιά γεύση του πιεσμένου addy μου.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ή τι λέτε για την επικάλυψη στο Advil; Το σκατά είναι γλυκό! YUMMY! Όταν άρχισα να καπνίζω πούρα και γνώρισα όλες τις "γεύσεις" τις μισούσα, γιατί να θέλω γλυκό με τον καπνό μου; Αηδία. Μια φορά, έβαλα κατά λάθος τους χυμούς του βοδινού μου lo mein σε ένα πακέτο πούρα χωρίς γεύση. Μεγάλη ιστορία γιατί, αλλά δεν το πρόσεξα και στέγνωσαν έτσι. Είχαν καταπληκτική γεύση και μου πήρε λίγο χρόνο να καταλάβω τι συνέβη. Πούρα με γεύση κρέατος! ΓΙΑΤΊ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΑΚΌΜΑ ΚΆΤΙ ΤΈΤΟΙΟ;;;; Καπνίστε ένα πούρο και πείτε μου ότι δεν θα είχε καλύτερη γεύση με έναν "υπαινιγμό" μπέικον σε αυτό lol. Έτσι, από εκείνη την ημέρα είμαι όλο για τις γεύσεις και την αλλαγή UP γεύσεις των πραγμάτων.

Πλήρης αποκάλυψη Δεν έχω δοκιμάσει Meth ακόμα, αλλά υποθέτω ότι είναι τουλάχιστον παρόμοιο με το 4MMC στη γεύση, δεδομένου ότι όλα είναι βασικά χημικά; Γιατί όχι μια απόχρωση κερασιού ή κάτι τέτοιο αν δεν επηρεάζει την ποιότητα με οποιονδήποτε τρόπο; Δεν είμαι (ακόμα) χημικός, οπότε δεν μπορώ να μιλήσω γι' αυτό άμεσα, οπότε πραγματικά αναρωτιέμαι αν είναι δυνατόν να υπάρχουν γεύσεις σαν καραμέλα για οποιοδήποτε από αυτά τα ναρκωτικά πραγματικά...

Υποθέτω ότι πρέπει να ξέρεις ότι δεν πρέπει να το καπνίζεις ή να το κάνεις ένεση... Αυτό μπορεί να είναι κακό... Ίσως μόλις απάντησα στην ίδια μου την ερώτηση... Αυτό τουλάχιστον, εγώ εξακολουθώ να σκέφτομαι πούρα με γεύση κρέατος... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ναι καλό για τους μπάτσους να βρίσκουν ταχύτερα συνδέσμους στον ίδιο κύκλο.
 
Top