Question Μοιραστείτε μια σκέψη

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Γεια σε όλους, έχω με αυτό το φόρουμ πριν από λίγους μήνες, φοβεροί λαοί, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τη βοήθεια ο ένας στον άλλον στο δρόμο της χημείας και την ανάπτυξη

Γράφω αυτή τη θέση είναι ότι έχω μια ερώτηση που θα ήθελα να σας ρωτήσω παιδιά, ζω στη Μαλαισία και θα ήθελα να είμαι έμπορος ναρκωτικών, online εμπόριο ναρκωτικών, αλλά η πραγματικότητα δεν είναι τόσο εύκολη, οι περισσότεροι Μαλαισιανοί εξακολουθούν να μην είναι εξοικειωμένοι με την κρυπτογράφηση και δεν ασχολούνται με τα ναρκωτικά σε απευθείας σύνδεση, συνάντησα λίγους εμπόρους μόνο τον τρόπο που βγάζουν τα προς το ζην είναι να βγουν στο δρόμο και να αρχίσουν να πωλούν

Είμαι εξειδικευμένος προγραμματιστής και έχω χρησιμοποιήσει όλες τις οικονομίες μου για να μπω σε αυτό το μονοπάτι του εμπόρου ναρκωτικών, μπορώ να έχω συμβουλές από εσάς; Να συνεχίσω ή να επιστρέψω στη ζωή του γραφείου;

Απλά για μια δευτερεύουσα σημείωση, παρέχω κάποιες μαλαισιανές ουσίες όπως XTC, κεταμίνη, noid κ.λπ. τώρα πήρα από έναν τοπικό προμηθευτή, υπάρχει πιθανότητα να διακινώ διεθνώς;

Αρχικά επέλεξα αυτό το δρόμο είναι επειδή ήθελα να επενδύσω τον εαυτό μου για να γίνω χάκερ, αλλά αυτή η επένδυση έχει ένα απρόβλεπτο ποσό χρημάτων, και είδα πολύ λίγους εμπόρους ναρκωτικών γύρω μου που είχαν κάνει τις επιτυχημένες ιστορίες τους, γι 'αυτό επέλεξα αυτό το δρόμο στην αρχή, παρακαλώ μην με κρίνετε, έχω αμφισβητήσει τον εαυτό μου τον τελευταίο καιρό θα πρέπει να το συνεχίσω και πολύ απογοητευμένος, παρακαλώ αφήστε το σχόλιό σας θα εκτιμήσω πολύ, ευχαριστώ
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Πρώτα πρέπει να καταλάβετε ότι είναι μια επικίνδυνη δουλειά ειδικά εκεί κάτω οι άνθρωποι θα σας πάρουν ό,τι έχετε και δεν σκέφτονται καθόλου να σας σκοτώσουν γι' αυτό. Θα έλεγα ότι αν καταφέρνατε να στείλετε κάποια κεταμίνη υψηλότερου βαθμού ακόμα στο μπουκάλι και με κάποιο τρόπο να τη φέρετε στις ΗΠΑ θα γινόσασταν πολύ πλούσιοι πολύ γρήγορα. Είναι πολύ δημοφιλές, το ίδιο ισχύει και για το DMt και το 96-48-0. Στην πραγματικότητα θα με ενδιέφερε να μιλήσω για το Κ ο ίδιος. Αν μπορέσετε να βρείτε μια πηγή για GBL στο δικό σας μέρος του κόσμου θα είστε ο πιο τυχερός έμπορος στον κόσμο γιατί θα χρειαστείτε μόνο 1 πελάτη. Εγώ.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro για να είμαστε σαφείς, αναζητάτε αντιπρόσωπο που μπορεί να παραδώσει ουσία στις ΗΠΑ;
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
να επιστρέψετε στη δουλειά γραφείου φίλε.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya man, κατά την προετοιμασία του βιογραφικού σημειώματος
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας,

Είμαι κυριολεκτικά στην ίδια θέση με εσάς, το να γίνω χάκερ δεν είναι 1 2 3, έχω πολλές γνώσεις σχετικά με τον τομέα της πληροφορικής / ΤΠΕ, αλλά τα χρήματα δεν θα ρέουν τόσο εύκολα. Ως εκ τούτου, επέλεξα να εισέλθω στον κόσμο των φαρμάκων ως δημιουργός εργαστηρίου για άλλους χημικούς. Μόνο ψάχνω για το πού μπορώ να βρω τους online προμηθευτές και να διατηρήσω καλές επαφές.

Θέλω να γίνω ένας online Lab Creator, αν κάποιος χρειάζεται ένα εργαστήριο θα φροντίσω να πάρει όλες τις προμήθειες που χρειάζεται, θα μπορούσα να σας χρησιμοποιήσω ως προγραμματιστή.

Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
καλά μπορώ να πω ότι μπορείτε να έχετε όλους τους προμηθευτές και τις επαφές που χρειάζονται εδώ BB Forum, ο διαχειριστής είναι εξαιρετικά φιλικός και κατανοητός, οι επαγγελματίες εδώ είναι μεγάλες βοήθειες.

Σίγουρα 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Η ομάδα μας αναπτύσσει νέες προοπτικές που πολλοί από τους χρήστες του φόρουμ μας μπορούν να επωφεληθούν.
Πολλοί από εσάς σκέφτεστε προοδευτικά, σκέφτεστε το εμπόριο στο Διαδίκτυο, την ασφάλεια, την κρυπτογραφία. Αλλά η αγορά φαρμάκων είναι ως επί το πλείστον συντηρητική, λειτουργούν σύμφωνα με τους παλιούς κανόνες, για μετρητά με προσωπική επαφή. Αλλά η τεχνολογία και ο χρόνος θα κάνουν τη δουλειά τους, θα έρθει η στιγμή που όλοι οι αγοραστές και οι πωλητές θα πάνε στο darknet, επειδή είναι πιο ασφαλές, επειδή μπορείς να βρεις περισσότερες επαφές και υπάρχουν περισσότερες ευκαιρίες για ανάπτυξη.
Βοηθάμε σε πολλά ζητήματα, και γι' αυτό δημιουργήθηκε το φόρουμ μας.
Θα σας βοηθήσουμε να αναπτύξετε ένα σύστημα ασφαλούς εργασίας, να βρείτε νέες ουσίες για την αγορά, να δημιουργήσετε ένα εργαστήριο, να επιλέξετε νόμιμες χημικές ουσίες resech για την αγορά σας και τη νομοθεσία. Μαζί μπορούμε να αναπτυχθούμε.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ευχαριστώ για την απάντηση, είναι εμπνευσμένη, η αγορά φαρμάκων στη χώρα μου τρέχει με τον παλιό τρόπο, η πρώτη μου σκέψη είναι να αναπτύξω και να προωθήσω νέα / διάσημα φάρμακα όπως το 2-CB και το meth στην αγορά μου εδώ, αλλά παίρνω τόσα πολλά μπλοκ μαζί με την επιχείρησή μου που πηγαίνει ως αυτοί οι πελάτες-στόχοι θέλουν τον παλιό τρόπο, απογοητευτικό, σκέφτομαι να εξάγουμε έξω με καμία από οποιαδήποτε παγκόσμια εμπειρία, ήθελα να δοκιμάσω την αποστολή 1 ή 2 δεμάτων σε αυτές τις υπηρεσίες αποστολών μεταφορέα, αλλά η εργαστηριακή εγκατάσταση και η δοκιμή εξαγωγής είναι σε αναμονή λόγω της σύντομης χρηματοδότησης,

κουρασμένος από αυτούς τους απατεώνες, ευτυχώς έχουμε zeroday εδώ για να διασφαλίσουμε ότι η ουσία RC μας μπορεί να είναι εγγύηση παράδοσης, μόλις παραγγείλαμε πριν από ημέρες ακόμα περιμένει, έτσι αποφάσισα να το προωθήσω λίγο περισσότερο μοιράζοντας τον σύνδεσμο της ομάδας BB μου στα κοινωνικά μέσα ενημέρωσης στη χώρα μου για τη διαφήμιση των ουσιών μου στο χέρι, ούτως ή άλλως θα πάρω πίσω τη χρηματοδότηση και θα κάνω νέα φάρμακα ή ίσως νέο τρόπο κατανάλωσης, όπως η παρασκευή αμφεταμίνης σε ρινικό στικ ή σπρέι ροχαλητού, καθώς αυτή η αγορά εξακολουθεί να τρέχει παλιά πράγματα
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Δεν ξέρουν τι θέλουν.Η προώθηση νέων ουσιών στην αγορά είναι πιο δύσκολη από αυτές που έχουν καθιερωθεί.Συνδεθείτε με τα υπάρχοντα στοιχεία διανομής και δώστε τους δωρεάν δείγματα χωρίς δεσμεύσεις.Υψηλή καθαρότητα και καλή τιμή και θα είστε σε θέση να προωθήσετε στην αγορά.Απλά να είστε καλοί στην ομιλία πωλήσεων,να γνωρίζετε τους σωστούς ανθρώπους και να έχετε υψηλής ποιότητας προϊόν για να περισσεύει στην αρχή.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Είχα ξεχάσει τα "δωρεάν δείγματα", μάλλον θα πρέπει να το κάνω αυτό αντί να συνεχίσω να προωθώ διαφημίσεις
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Γεια σας παιδιά, φαίνεται ότι μπορούμε να φτιάξουμε μια ομάδα μαλαισιανής ομάδας πληροφορικής-φαρμάκων. ;)
Ενημερώστε με αν μπορώ να συνεργαστώ. Είμαι επίσης προγραμματιστής από τη Μαλαισία. Αλλά ο απώτερος στόχος μου είναι στην πραγματικότητα να βρω το καλύτερο ποιοτικό φάρμακο από τοπικούς προμηθευτές. Lol. Ίσως θα ήθελα πολύ να συνεισφέρουμε μαζί, καθώς αυτό είναι ακόμα κάτι καινούργιο στη Μαλαισία. Εννοώ να το κάνουμε online.

Στην υγειά μας.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Σίγουρα ο άνθρωπος, χαίρομαι που βρήκα κάποιον που είχε σχεδόν το ίδιο ενδιαφέρον με μένα και από το ίδιο υπόβαθρο lol, προσπάθησα μερικές μεθόδους, να το κάνω σε απευθείας σύνδεση, ότι είναι εδώ είμαι, χρειάζονται ισχυρή αλυσίδα εφοδιασμού πριν μπορείτε να το κάνετε σε απευθείας σύνδεση, συνήθιζα να μεταπωλούν τα φάρμακα από DN σε τοπικό, αποδεικνύεται ότι έχασα όλους τους πελάτες μου και ποτέ δεν έρχονται πίσω όταν μου suppler αλυσίδα σπασμένα

Έτσι αποφάσισα να το κάνω μόνος μου χωρίς λιανοπωλητή, και μπορώ να έχω την καλύτερη ποιότητα φαρμάκου από το δικό μου εργαστήριο, χαχαχα, χαίρομαι που σε γνωρίζω, θα σου στέλνω ΠΜ όποτε χρειάζομαι τη βοήθειά σου ή κάτι τέτοιο.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ποιος είναι ο αριθμός των ετών για τη διακίνηση ναρκωτικών στη χώρα σας ? Πώς μπορείτε να είστε σίγουροι ότι ο προμηθευτής σας δεν θα πει στην αστυνομία ότι πουλάτε ναρκωτικά; Πώς μπορείτε να είστε σίγουροι ότι το δέμα δεν θα αναχαιτιστεί από την αστυνομία;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
King
King μπορείτε να βρείτε το CAS #96-48-0 στη Μαλαισία είναι ένας πολύ κοινός διαλύτης αλλά ελέγχεται αυστηρά εδώ και ένας φίλος μου από τη Μαλαισία λέει ότι δεν ελέγχεται αυστηρά στη χώρα σας;
Ψάχνω για κάποιον που μπορεί να στείλει στις ΗΠΑ; Ναι, οπωσδήποτε.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 χρόνια διακίνησης ζιζανίων
1 έτος αγρόκτημα ζιζανίων
2 έτη διακίνησης άλλων ουσιών

δεν είχαμε ποτέ προσωπική συνάντηση μεταξύ του προμηθευτή και της ομάδας μου (εδώ είναι ο λόγος για τον οποίο πήρα πολλές απάτες)

Έχω τον τρόπο μου να διακινώ και να παραδίδω, αλλά ποτέ δεν είχα εμπειρία από την αλλοδαπή.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya ο φίλος σας έχει δίκιο, δεν είναι ιδιαίτερα ελεγχόμενη στη ΜΥ

όχι δεν μπορώ να το κάνω, δεν έχω επιχείρηση εξαγωγής ψαριών όπως αυτό για να σας φτάσει, αλλά ψάχνω για άλλες μεθόδους για να υποστηρίξω τις ΗΠΑ, δεν το κάνω αυτό μέχρι να είμαι 100% σίγουρος ότι είναι εφικτό
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ναι, δεν είναι τόσο δύσκολο απλά πρέπει να πληρώσετε πριμοδότηση που έχω βρει και απλά πρέπει να βρείτε έναν ταχυδρόμο και μπορώ να σας βοηθήσω με αυτό το κλειδί είναι να πάρετε αυτά τα στοιχεία σε μια τιμή όπου μπορείτε να βγάλετε κάποια χρήματα.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Υπάρχει ένας νέος τρόπος που εμφανίστηκε πρόσφατα. τα φορτηγά πλοία πουλάνε εισιτήρια σε επιβάτες που έχουν φορτίο που θέλουν να κρατήσουν Theo ή το μάτι του πολύ φτηνά και μπορείτε να φέρετε 1500 κιλά φορτίου μαζί σας.
 
Top