Question Αναζήτηση μέντορα

cocksmall

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας αγαπητή κοινότητα, είμαι καινούργιος εδώ στο φόρουμ, είμαι σε διάφορα φόρουμ και αγορές DW για μεγάλο χρονικό διάστημα, αλλά δεν έχω δει ποτέ κάτι τέτοιο, είμαι εντελώς ενθουσιασμένος και θα ήθελα να βρω ένα νέο εικονικό σπίτι εδώ. Δυστυχώς, η χημεία δεν ήταν ποτέ το θέμα στη ζωή μου, οπότε πρέπει να ξεκινήσω από την αρχή. Αλλά κανένα πρόβλημα, έχω κίνητρο και είμαι έτοιμη να μάθω. Για το λόγο αυτό, ψάχνω τώρα για έναν μέντορα που θα έχει το χρόνο και τη διάθεση να με βοηθήσει λίγο στην αρχή, με το σχεδιασμό, το μαγείρεμα και τυχόν απορίες. Ευχαρίστως και με συμμετοχή στα κέρδη :) αν ενδιαφέρεστε, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου. Καλή σας μέρα. LG cocksmall
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
182
Reaction score
72
Points
28
Deals
7
Απλά ξεκινήστε διαβάζοντας αυτό: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...igation-of-laboratory-methods-and-names.1186/

στη συνέχεια, διαβάστε το μεγαλύτερο μέρος του τμήματος των ερωτήσεων - αφού το διαβάσετε αλλά δεν το καταλάβατε - διαβάστε το ξανά. Στη συνέχεια, πηγαίνετε στο secion που θέλετε να κάνετε και κάντε το ίδιο - διαβάστε τις αναρτήσεις που έχουν αναρτηθεί και δείτε ολόκληρη την ιστορία των θεμάτων.
 
Top