Question Safrole

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Είναι η Safrole ένα πράγμα του παρελθόντος; Με άλλα λόγια, χρησιμοποιεί κανείς πια τη φυσική οδό για το mdma;
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Προσωπικά έχω χάσει το ενδιαφέρον μου για τη χρήση της σαφρόλης για το MDMA. Φαίνεται να παρακολουθείται περισσότερο από ποτέ και η χρήση της είναι περιττά περίπλοκη.

Η β-νιτροισαφρόλη φαίνεται να είναι μια καλύτερη επιλογή από εμένα. Μπορεί να συντεθεί από την πιπερονάλη. Δείτε αυτό το νήμα του Erowid (οι σημειώσεις στο κάτω μέρος της σελίδας). Στη συνέχεια μπορείτε να το μετατρέψετε απευθείας σε MDP2P. Αυτό που μου αρέσει πραγματικά σε αυτή τη διαδρομή είναι ότι δεν χρησιμοποιείτε ποτέ αυτόν τον γαμημένο ηλίθια υπερτιμημένο καταλύτη χλωριούχου παλλαδίου, ο οποίος αν μη τι άλλο αυτό είναι ένα πράγμα του παρελθόντος. Συνήθιζε να πωλείται σε καταστήματα φωτογραφίας και δεν ήταν ποτέ φθηνό για να ξεκινήσει, αλλά τώρα που μόνο οι εταιρείες χημείας το πωλούν οι τιμές είναι γελοίες.

Επίσης δεν είμαι σίγουρος πού βρίσκεστε αλλά σε κάποια μέρη η β-νιτροισαφρόλη δεν είναι παράνομη ενώ η σαφρόλη σίγουρα είναι.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ευχαριστώ που είναι καλό να το γνωρίζω. Βρίσκομαι στις ΗΠΑ, νομίζω ότι όλα είναι παράνομα αν το λένε! lol
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Αχ οι ΗΠΑ, ναι δεν θα μπορούσε να το πει καλύτερα :LOL:
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Εάν στις ΗΠΑ, όπως είπατε, πρέπει λίγο πολύ να ελπίζετε ότι δεν θα το βρουν, ακόμη και αν παραγγείλετε μια γκρίζα περιοχή χημικών. Πιθανότατα θα το κατασχέσουν κατά τη μεταφορά, αν το πιάσουν, αλλά είναι οι ΗΠΑ, αγαπάμε την υπερβολικά καταπιεστική αστυνόμευση.

Απλά μια άποψη, αλλά νιώθω ότι η λίστα με τις πιο εύκολες και προσβάσιμες πρόδρομες ουσίες είναι το PMK ethyl glycidate και το helional, και μετά υπάρχουν και άλλες όπως αυτή που ανέφερε ο άλλος τύπος, νομίζω είναι το mdp2np, ενώ υπάρχουν και πιο "πίσω" όπως η πιπερονυλική αλκοόλη και η πιπερίνη. Εξαρτάται απλά από το πόσο ρίσκο θέλεις να πάρεις, και πόση δουλειά θέλεις να κάνεις για να φτάσεις στην αμίνη.

Για ό,τι αξίζει, δούλευα σε μια από τις ιδιωτικές ναυτιλιακές εταιρείες, μια από τις μεγάλες. Εκεί περνάνε τόσα πολλά σκατά που σε επίπεδο εργαζομένων, κανείς δεν θα ενοχλούνταν αν έπεφτε ένα ολόκληρο κιλό από ένα κουτί. Είναι σούπερ πολυάσχολο, σούπερ αγχωτικό, και οι αριθμοί/πιθανότητες είναι πολύ υπέρ σου. Μια φορά είχαμε ένα πακέτο που μύριζε απλά χόρτο, και το στείλαμε απλά μαζί, επειδή αυτό είναι πρόβλημα κάποιου άλλου και δεν μας νοιάζει καθόλου.

Αν εστιάζετε στην ασφάλεια, παραγγείλετε την αποστολή σας σε ένα πρόγραμμα περιήγησης tor σε δημόσιο διαδίκτυο, ενώ φοράτε πολλά ρούχα, όπως καπέλο και γυαλιά ηλίου. Στη συνέχεια, καθαρίστε το σπίτι σας από οτιδήποτε παράνομο, και εννοώ τα πάντα. Μην έχετε ούτε ένα τσιγαριλίκι εκεί μέσα. Θα είστε μια χαρά.
 
Top