Looking for a vendor Αξιόπιστοι προμηθευτές RC

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ive έχει κάποια προβλήματα με τους προμηθευτές RC που μου στέλνουν μέσω πραγματικών σκουπιδιών προϊόν τελευταία. Γνωρίζει κανείς αξιόπιστους προμηθευτές RC που θα μπορούσε να μου υποδείξει; :D

Στην υγειά μας,
Maloo
 

MrPusherNL

Don't buy from me
Member
Joined
May 27, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

@flightrcs ο αδελφός είναι 100% αξιόπιστος. ο καλύτερος μάγειρας
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Γεια σας, συνιστώ τον εαυτό μου. Πουλάω κρύσταλλο KU και σκόνη 9FD. Έχουμε το δικό μας εργαστήριο για να εγγυηθούμε την ποιότητα κάθε παρτίδας. Μπορούμε να στείλουμε παγκοσμίως, οι ΗΠΑ και η ΕΕ είναι οι κύριες αγορές μου.
Γρήγορη και ασφαλής παράδοση, προσιτές τιμές!
Περιμένουμε τη διαβούλευση σας!!!
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Ναι φίλε μέχρι κάποιος από εσάς να παραδεχτεί τι είναι το KU οι άνθρωποι θα συνεχίσουν να λένε μαλακίες γι' αυτό.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Η KU ανήκει στα ερευνητικά χημικά προϊόντα, τα οποία έχουν ισχυρή επίδραση και είναι δημοφιλή στις περισσότερες περιοχές των ΗΠΑ, όπως η Φλόριντα και η Νέα Υόρκη κ.λπ.
Είμαι βέβαιος ότι όλοι οι προμηθευτές της Κίνας δεν θα σας πουν για τον χημικό τύπο της και άλλες πληροφορίες, οι οποίες είναι τα επιχειρηματικά μας μυστικά.
Εάν θέλετε πραγματικά να μάθετε τι είναι το KU, υπάρχουν 3 τρόποι:
1. Αναζητήστε το στο Google ή στο Tor.
2. Ρωτήστε τους φίλους σας που δραστηριοποιούνται σε αυτόν τον επιχειρηματικό τομέα.
3. Παραγγείλετε δωρεάν δείγμα 5g, έξοδα αποστολής 50usd.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Εάν είστε από την Πολωνία μπορώ να σας στείλω τότε 4mmc
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Θα ήθελα πολύ να πληρώσω για ένα δείγμα. Δεν μπορώ να βρω πραγματικό 4mmc είτε σε νεκρό σημείο στην Πολωνία είτε στο DNM
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Το αγαπημένο μας δαχτυλίδι καρδιάς Iced out είναι εντυπωσιακό, λαμπερό και δημοφιλές! Ιδανικό για να το φοράτε μόνο του ή με άλλα δαχτυλίδια. Διατίθενται τρία μεγέθη σε χρυσό και ασήμι.
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Τι γίνεται με το research-chemical.org; Προσπάθησα να τους στείλω ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, αλλά επέστρεψε επειδή τα εισερχόμενα είναι γεμάτα.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Είμαι αξιόπιστος, νόμιμος και μπορώ να σας εξασφαλίσω ποιότητα σχεδόν οπουδήποτε στον κόσμο εκτός από την Κορέα
 
Top