Question Looking for a vendor pseudoephdrine questions plz help!!!

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας, είμαι στο PNW των ΗΠΑ και έχω μεγάλο πρόβλημα να βρω ψευδοεφεδρίνη. ξέρει κανείς πού μπορώ να τη βρω ή να την παραγγείλω;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Βάζετε κάθε έναν από τους φίλους σας να πάει στο φαρμακείο και να αγοράσει ένα κουτί από αυτό. Τους λες ότι θα τους δώσεις 25 δολάρια για το κουτί με τα γενόσημα των 15 δολαρίων και ένας γνωστός σου δίνει 30 δολάρια. Ένα άτομο μπορεί να αγοράσει 2 κουτιά το χρόνο. πρέπει να δείξεις ταυτότητα. 2 κουτιά της παρατεταμένης απελευθέρωσης περιέχει 5 γραμμάρια και 2 κουτιά της κανονικής περιέχει 3,2g . Ακόμα καλύτερα, πληρώστε κάποιον άλλο 30 δολάρια/ κουτί. Ή υποσχέσου τους κάποιο σκέτο Dextro.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Μπα, είμαι καλά. Δεν θέλω τόσους πολλούς ανθρώπους στην επιχείρησή μου να τους βάζω να αγοράζουν κουτιά για μένα
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Καταλαβαίνω. Θα μπορούσατε να τροφοδοτήσετε βουτάνιο σε μαγιά, να συλλέξετε το L-pac και να το μετατρέψετε σε πρόδρομη ουσία. Μια άλλη επιλογή είναι η Κίνα. Κανένα σχόλιο 😐
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Αν ήξερα ποιος ή πού στην Κίνα, θα το δοκίμαζα. Μη διστάσετε να μου στείλετε μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (pm) για τυχόν στοιχεία ή πληροφορίες που μπορεί να έχετε να μοιραστείτε. Βουτάνιο όμως; Δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό. Μόνο παραλλαγές βενζαλδεΰδης.
 
Top