Question Παραγωγή δεξτροαμφεταμίνης

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Έχω ΔΕΠΥ και θα ήθελα να δοκιμάσω ένα νέο φάρμακο που βασίζεται στη δεξτροαμφεταμίνη, αλλά εκεί που ζω είναι εξαιρετικά ακριβό, περίπου 600 δολάρια το κουτί... Χρησιμοποιώ Ritalin άμεσης αποδέσμευσης και το αποτέλεσμα δεν διαρκεί πολύ και νομίζω ότι δεν είναι αρκετό. Σκεφτόμουν να παράγω μόνος μου δεξτροαμφεταμίνη αλλά δεν ξέρω πόσο εφικτό είναι να γίνει αυτό και αν είναι πολύ φθηνότερο από το να το αγοράσω από το φαρμακείο. Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας!
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
ο μόνος τρόπος για να έχετε μια ευκαιρία είναι αν μπορείτε να πάρετε στα χέρια σας βενζαλδεΰδη και νιτροαιθάνιο (στις ΗΠΑ ξεχάστε το εκτός αν έχετε διασυνδέσεις που μάλλον δεν έχετε αν ζητάτε βοήθεια στη σύνθεση)..... Αν όχι, είναι λίγο πολύ έξω από το θέμα, εκτός αν θέλετε να ξεκινήσετε σοβαρά ένα χόμπι χημείας που θα κοστίσει πολύ περισσότερο από ό, τι αξίζει, ειδικά με πολλές πιθανές αποτυχίες και απότομη καμπύλη εκμάθησης .. Αν μπορέσετε να αποκτήσετε αυτά τα δύο χημικά, όλα τα άλλα που χρειάζεστε θα είναι πιο εύκολο να τα βρείτε. Αλλά στο τέλος της ημέρας φίλε, αν δεν έχετε ένα πόδι πάνω σε κάποια βασική χημεία ξεχάστε το. Μπορεί να είσαι σε θέση να το καταφέρεις με μια από αυτές τις βαθιές καταδύσεις adhd όπου παθαίνεις εμμονή με κάτι για λίγο και μετά προχωράς, αν μπορείς να ξεγελάσεις κάποιο εργαστηριακό εξοπλισμό και έχεις σταθερό επενδυτικό κεφάλαιο, με πρόδρομες ουσίες... αλλά είναι μια γαμημένη σύνθεση (με 0 εμπειρία στη χημεία) αν δεν μπορείς να βρεις τις σωστές πρόδρομες ουσίες... και η αμφεταμίνη είναι στην πιο εύκολη πλευρά.

ειλικρινά η επόμενη καλύτερη επιλογή σου είναι απλά να αγοράσεις ένα μάτσο αμφεταμίνη από κάποιον εδώ μέσα, με 600 δολάρια θα πάρεις γαμώτο περισσότερα σε παράνομη αμφεταμίνη από όσα θα μπορούσες ποτέ να ελπίζεις να αγοράσεις από το φαρμακείο. Ένα γραμμάριο αμφεταμίνης είναι x50 δόσεις adderal των 20mg. Πιθανότατα θα είναι ρακεμική, αλλά αν υπάρχει κάτι που θα μπορούσες να καταφέρεις από εκεί που είσαι τώρα, είναι πιθανόν η ανάλυση της αμφεταμίνης που αγοράζεις από εδώ στην dextro μορφή της... αυτό θα ήταν το πιο λογικό και πρακτικό σημείο εκκίνησης...
 

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ζω στη Βραζιλία, δεν ξέρω πόσο εύκολα μπορώ να βρω τις πρόδρομες ουσίες της σύνθεσης της αμφεταμίνης και της σύνθεσης της Ριταλίνης( μεθυλφαινιδάτη). Έχετε κατά νου πόσο κοστίζει να έχετε ένα βασικό εργαστήριο μόνο για την παραγωγή μικροσκοπικών ποσοτήτων;
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Λοιπόν, δείτε το ως εξής. Η παρασκευή οποιουδήποτε φαρμάκου είναι στην πραγματικότητα αρκετά εύκολη αν έχετε τα συστατικά περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Ο σωστός εξοπλισμός είναι το δεύτερο, διότι αν μπορείτε να βρείτε τα χημικά, τότε μπορείτε να φτιάξετε το adderal με μερικά γυάλινα βάζα και φίλτρα καφέ. Αν δεν έχετε όλα τα συστατικά, τότε αρχίζει να γίνεται δύσκολο και αυτό γίνεται ένα πολύ μεγάλο και περίπλοκο έργο.

Επειδή βρίσκεστε στη Βραζιλία, δεν έχω ιδέα πόσο δύσκολο θα ήταν να βρείτε τα χημικά που χρειάζεστε. Αλλά έχετε μια αξιοπρεπή πιθανότητα επειδή δεν είστε στις Ηνωμένες Πολιτείες, αλλά εξακολουθείτε να βρίσκεστε σε μια ανεπτυγμένη χώρα η οποία μπορεί να έχει κάνει μια προσπάθεια να εμποδίσει την πρόσβαση σε όλα τα χημικά για την παρασκευή ναρκωτικών...

η κύρια εστίασή σας όπως είπα ήδη είναι να ψάξετε για το χημικό που ονομάζεται "βενζαλδεΰδη" και επίσης για το "νιτροαιθάνιο"... αν μπορείτε να το βρείτε και να το παραγγείλετε μπορείτε να το κάνετε πολύ εύκολα χωρίς να αγοράσετε εργαστηριακό εξοπλισμό. Ο εργαστηριακός εξοπλισμός που θα χρειαστείτε για να φτιάξετε βενζαλδεΰδη και νιτροαιθάνιο είναι αρκετά εκτεταμένος.....

αν δεν μπορείτε να τα βρείτε, μπορείτε να τα παραγγείλετε και να τα εισαγάγετε από άλλες χώρες, κυρίως από την Κίνα. Η Κίνα θα σας στείλει τα πάντα. Η Ευρώπη έχει επίσης μερικές χώρες που δεν τις ενδιαφέρει αν έχετε πρόσβαση σε αυτές τις χημικές ουσίες. Όπως η Τσεχική Δημοκρατία για παράδειγμα. Αυτή είναι μια συνηθισμένη περίπτωση. Το μόνο εμπόδιο με αυτό τώρα είναι η εισαγωγή με τα τελωνεία της χώρας σας. Ίσως νοιάζονται για την εισαγωγή ναρκωτικών και έχουν μια υπηρεσία για τον εντοπισμό παράνομων εισαγωγών. Επειδή πρόκειται για χημικές ουσίες και όχι για ναρκωτικά που εισάγετε, έχετε περισσότερες πιθανότητες εδώ. Ο αποστολέας μπορεί επίσης να επισημάνει λάθος τις χημικές ουσίες, αν τον ρωτήσετε μερικές φορές. Αυτό μπορεί να σας βοηθήσει να τα περάσετε στη χώρα σας. Έτσι, όμως, μπορείτε να μπείτε σε μπελάδες, οπότε αυτό το βήμα χρειάζεται πολλή σκέψη.

αν κάνετε αυτό το έργο να αφορά μόνο την εύρεση των σωστών χημικών ουσιών, αυτό θα είναι στην πραγματικότητα αρκετά εύκολο. Ο λόγος που αγοράζετε εργαστηριακό εξοπλισμό είναι για να φτιάξετε χημικά που δεν μπορείτε να αγοράσετε.
Μπορείτε να το κάνετε αυτό σε ένα βάζο, αν μπορείτε να βρείτε τις ακόλουθες χημικές ουσίες.

-Βενζλαδεΰδη
-Νιτροαιθάνιο
-Βοροϋδρίδιο νατρίου (μπορεί να χρειαστεί λίγη δουλειά αλλά είναι σχετικά εύκολο)
-Οξικό αμμώνιο (μπορεί να βρεθεί, δεν είναι παράνομο για τίποτα. Αυτό που είναι πιο ιδανικό είναι η χημική ουσία που ονομάζεται κυκλοεξυλαμίνη ή n-βουτυλαμίνη που είναι λίγο πιο δύσκολο να βρεθούν. Αλλά οποιοδήποτε από αυτά θα λειτουργήσει)
-99% ισοπροπυλική αλκοόλη (εύκολο)
-Υδροξείδιο του νατρίου (εύκολο)
-Θειικό οξύ (εύκολο)
-Θειικός χαλκός ή χλωριούχος χαλκός (εύκολο)

Μπορεί να μου λείπει κάτι, και αν μου λείπει κάτι ασήμαντο.... Τα σημαντικότερα πράγματα έχουν καταγραφεί... Μπορεί να είναι τόσο εύκολο..... Με δουλειά και εργαστηριακό εξοπλισμό μπορείτε να φτιάξετε οποιαδήποτε από τις παραπάνω χημικές ουσίες εκτός από το βοροϋδρίδιο του νατρίου. Αν δεν μπορείτε να το βρείτε, υπάρχουν ευκολότερες εναλλακτικές λύσεις... μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μέταλλο υδραργύρου, το οποίο αποφεύγω, αλλά υπάρχει μια διαδικασία που χρησιμοποιεί ένα χλωριούχο νικέλιο (εύκολο να το βρείτε) και σκόνη ψευδαργύρου (επίσης εύκολο να το βρείτε). αλλά πρέπει να μάθετε πώς να κάνετε μια διαδικασία αναγωγής εδώ αντί να αναμειγνύετε απλά χημικά.. αλλά αυτό είναι εντάξει μπορεί να γίνει...
 

84modfo3j

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
ήταν μπορώ να βρω πώς να φτιάξω dextro με αυτά τα χημικά;
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Γεια σε όλους, έχω μια ερώτηση: Ξέρει κανείς πώς να αντικαταστήσει τη σκόνη θειικής αμφεταμίνης=> υδροχλωρική μεθαμφεταμίνη; Ευχαριστώ για τα σχόλια όλων.
 
Top