Question Μορφή σκόνης έναντι μορφής βράχου

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Έτσι,

Ζω ανάμεσα σε 2 μοναδικά διαφορετικές αγορές ναρκωτικών. Περίπου μια ώρα από τη μία πλευρά είμαι στη μία, μια ώρα από την άλλη πλευρά είμαι στην άλλη αγορά. Και οι δύο έχουν μεγάλες υπαίθριες αγορές. Η μία αγορά πουλάει ναρκωτικά σε σακούλες των 5, 10 και 20 δολαρίων. Η κοπή είναι ήδη προστιθέμενη όπως και όποιες ουσίες ήρθαν χονδρικώς (διάφορα φενταλογόνα, h, νιταζένια, βενζόλες, ξυλαζίνη κ.α.) Κάθε σημείο έχει διαφορετικές συνταγές. Οι σακούλες είναι τεράστιες, αλλά είναι προφανές ότι υπάρχουν τόνοι cut n filler. Τώρα η άλλη αγορά που είναι περίπου στην ίδια απόσταση στην αντίθετη κατεύθυνση πουλάει και αυτή ντόπα. Πουλάνε σακούλες των 20 δολαρίων, μισά γραμμάρια και γραμμάρια. Σε αντίθεση με την πρώτη αγορά που αναφέρθηκε η ντόπα σε αυτή την περιοχή είναι πάντα σε μορφή πέτρας. Αν κάποιος προσπαθούσε να πουλήσει σκόνη δεν θα είχε καμία τύχη. Αυτά τα $20bags ή μισά ή ολόκληρα γραμμάρια συνήθως έρχονται με dormin χάπια (Διφαινυδραμίνη ) που περιλαμβάνονται στην τσάντα με την πέτρα ή σε πρόσθετη τσάντα συρραμμένη στην τσάντα με την πέτρα. Όντας εξοικειωμένοι με τις δύο αγορές im γνωρίζουν καλά ότι η αγορά με τις πέτρες της ντόπας εξακολουθούν να κόβονται σε μεγάλο βαθμό. Απλά με κάποιο τρόπο προσθέτουν την κινίνη τους, την ξυλαζίνη, την ετιζολάμη ή τη μανιτόλη και με κάποιο τρόπο αναμειγνύουν τα σκατά μαζί και τα μετατρέπουν πάλι σε ροκ μορφή. Έχω ακούσει πολλές μεθόδους, αλλά οι περισσότεροι ppl φάνηκε να έχουν απλά δει τη διαδικασία και δεν μπορούσαν πραγματικά να διδάξουν. Θα μπορούσαν να πουν ότι χρησιμοποιήθηκε πρέσα ή ότι μετατράπηκε σε υγρό και στη συνέχεια καταψύχθηκε. Μήπως κάποιος έχει εμπειρία να το κάνει αυτό bc δεν μπορώ να αντέξω οικονομικά να γαμηθεί τίποτα up.....
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Φίλε μου, άφησε αυτές τις αγορές και αγόρασε σε αυτή. αν αγοράσεις κάτι θα είναι αγνό. Και αν είναι κομμένο, μπορούν να σου πουν με τι και πόσο.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Έτσι ppl ότι ο πωλητής εδώ είναι πρόθυμοι να χρησιμοποιήσουν την υπηρεσία escrow τους σωστά ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Τι στο διάολο είναι αυτό; Ποια χώρα; Αυτό ακούγεται τρελό, φίλε, μιλάμε για πολιτισμικό σοκ! Μπορώ να περπατήσω στο δάσος οπουδήποτε γύρω μου και να βρω ναρκωτικά ή πρόδρομες ουσίες. Πολλές κατηγορίες. Θα έκανα κακά στο δρόμο και θα σκούπιζα τον κώλο μου με το γυμνό μου χέρι πριν πληρώσω λεφτά για αυτό που περιγράφεις.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
ΗΠΑ. Η προμήθεια άλλαξε από τις χώρες της κεντρικής Αμερικής με ναρκωτικά, όπως η Κολομβία με τον Πάμπλο Εσκομπάρ, στα μεξικανικά καρτέλ. Το λαθρεμπόριο έγινε πιο δύσκολο και έτσι το #4 άρχισε να αντικαθίσταται από το fent. Στη συνέχεια, λόγω των νόμων κατά του fent άρχισαν να εμφανίζονται και άλλες παρόμοιες ουσίες.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Το θέμα στις ΗΠΑ n Καναδά τώρα είναι τα ηρεμιστικά που προστίθενται στο fent. Λοιπόν ρεαλιστικά όταν εξετάζονται με αέρια χρωματογραφία πολλές σακούλες που εξετάζονται έχουν έως και 20 ουσίες.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Πιστέψτε με, έχω περάσει από 100 σελίδες ανάλυσης, αν βρίσκεστε στις ΗΠΑ ελέγξτε Αυτόν τον πόρο μπορεί να δείτε κάποια σκατά από το δικό σας μέρος του δάσους, ίσως και κάτι που έχετε δοκιμάσει. Αν θυμάμαι καλά, θα εξετάσουν τα φάρμακά σας για 100 δολάρια, απλά τα στέλνετε ταχυδρομικώς.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Η μόνη ναρκωτική ουσία που αγόραζα περιείχε μόνο διακετυλομορφίνη και παρακεταμόλη. Χνουδωτή μπεζ σκόνη.
 
Top