Question P2P σε θειική αμφεταμίνη μέσω της αντίδρασης Leuckaert Wallach! Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει, παρακαλώ;

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Γεια σε όλους,

Βρήκα μια σταθερή πηγή P2P από την Κίνα είναι μόνο 350USD/L και είναι πραγματικά καθαρό άχρωμο λάδι όχι πορτοκαλί, κίτρινο ή το σημάδι των ακαθαρσιών και μυρίζει λίγο σαν λουλούδια και μήλα όπως θα έπρεπε να μυρίζει το P2P!
Τώρα θέλω να συνθέσω θειική αμφεταμίνη μέσω της αντίδρασης Leuckaert - Wallach καταλαβαίνω ότι είναι μια αντίδραση 2 βημάτων όπως βλέπετε στην επισυναπτόμενη εικόνα είμαι από την Ολλανδία οπότε θέλω να το κάνω όπως δείχνει η εικόνα με τον ''ολλανδικό τρόπο'' με H2O μπορεί κάποιος να μου γράψει μια λεπτομερή σύνθεση με όλα τα άλλα που χρειάζομαι γιατί δεν είμαι χημικός!
θέλω να ξεκινήσω με 100 ML P2P....
Ευχαριστώ κάθε έναν που συμμετέχει!
 

Attachments

  • HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
αν είσαι από την ολλανδία τότε πήγαινε στο www.laboratoriumdiscounter.nl/de/ αγόρασε βορειοϋδρίτη νατρίου και μείωσε με αυτόν. μπορείς επίσης να χρησιμοποιήσεις το p2p με βορειοϋδρίτη. στο τμήμα αμφεταμίνης υπάρχει ένα εγχειρίδιο για το πώς να μειώσεις το p2p με κυανοβορειοϋδρίτη νατρίου και αυτό είναι ακόμα πιο αδύναμο από τον βορειοϋδρίτη. και αν έχετε κακό αποτέλεσμα μπορείτε εύκολα να συνθέσετε κυανοβοροϋδρίτη νατρίου με βοροϋδρίτη νατρίου. και μην χρησιμοποιείτε τη μέθοδο leuckart πάντα περισσότερο χρόνο και απόδοση είναι χάλια 30% είναι φυσιολογικό ακόμα και κακό βοροϋδρίτη θα πρέπει να κάνει καλύτερα και είστε στο nl. έτσι εύκολη πρόσβαση σε βοροϋδρίτη μην χάνετε το χρόνο σας
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Μπορείτε να μου κάνετε μια λεπτομερή σύνθεση πώς λειτουργεί το βοροϋδρίδιο του νατρίου; Γιατί είμαι άσχετος.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Χρησιμοποιήστε τη λειτουργία αναζήτησης παρακαλώ
 
Top