Question Ο μόνος τρόπος για να αποκτήσετε πρόσβαση σε φόρουμ rc;

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Είναι μια δωρεά 1000$;!!!!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Όχι. Μπορούμε να δώσουμε δωρεάν πρόσβαση, αν πιστεύουμε ότι έχετε κάνει μια αξιόλογη συνεισφορά στο φόρουμ. Ο @G.Patton είναι υπεύθυνος για τη χορήγηση πρόσβασης στο RC.
 

toppwap

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
τι είναι τα φόρουμ rc;
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Κοιτάξτε την κεντρική σελίδα.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Τι μπορείτε να ονομάσετε άξια συμβολή τότε; Αρκεί να συμμετέχετε στην κοινότητα ή πρέπει να παρέχετε και σύνθεση; Έχω μόλις ξεκινήσει το ταξίδι μου, αλλά τα όνειρά μου είναι μεγάλα. Η απαγορευμένη γνώση είναι πολύ δελεαστική για να την αγνοήσω...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Γεια σας. Σημαίνει ανάρτηση ενδιαφέρουσας χρήσιμης πληροφορίας σχετικά με την παρασκευή φαρμάκων και γύρω από αυτό. Κοινή χρήση των αποτελεσμάτων της σύνθεσής σας, συζήτηση ορισμένων θεμάτων, παροχή χρήσιμων σχολίων και συστάσεων και ούτω καθεξής.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Αυτό καθιστά την ερώτηση που έθεσα απαντημένη, θα κάνω περισσότερα για να προσπαθήσω να επιτύχω την ιδιότητα του RC. Μπορεί να κάνω μια ενότητα για το πώς να φτιάχνετε τα δικά σας χημικά από τις προμήθειες OTC ως τα πρώτα πράγματα που θα βοηθήσουν, παρατήρησα ότι η απόκτηση χημικών ουσιών είναι δύσκολη δουλειά σε ορισμένα μέρη, συνήθως το να φτιάχνετε τα δικά σας είναι ο μόνος τρόπος.
 
Top