Question χρειάζεστε βοήθεια για την υπόθεση 20320-59-6

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Γεια σε όλους, πρόσφατα παρήγγειλα έλαιο γλυκιδικού Bmk, cas 20320-59-6. για να συγχωρήσω την καθυστέρηση της παράδοσης ο πωλητής μου έστειλε και σκόνη 20320-59-6 καθώς και όλα τα στάδια επεξεργασίας τα οποία νομίζω ότι δεν είναι τα σωστά. ποια νομίζετε ότι είναι η καλύτερη τεχνική για να χρησιμοποιηθεί για την απόκτηση Α ελαίου και στη συνέχεια να ληφθεί θειική αμφεταμίνη. Χρειάζομαι κάποιον να με καθοδηγήσει βήμα προς βήμα παρακαλώ. σας ευχαριστώ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
ναι, αλλά πώς...
Παρακαλώ, θα ήταν δυνατόν να έχω μια βοήθεια ή μια λεπτομερή εξήγηση από εσάς.

Σας ευχαριστώ.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Σας έχω ήδη στείλει θέματα με σαφείς εξηγήσεις. Τι άλλο χρειάζεστε;
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Αυτή η κοινότητα είναι ενεργή εδώ και πολύ καιρό, οπότε οι περισσότερες συνήθεις ερωτήσεις σχετικά με τα στάδια κατασκευής έχουν ήδη γίνει και απαντηθεί. Εάν χρειάζεστε περισσότερη βοήθεια επειδή δεν καταλαβαίνετε κάτι από το παρεχόμενο θέμα, θα πρέπει να το ζητήσετε στα σχόλια του θέματος, αλλά πρώτα βεβαιωθείτε ότι τα έχετε ελέγξει, επειδή ίσως η απάντηση βρίσκεται μέσα στις απαντήσεις.

Δεν σέβομαι με τη συγκεκριμένη ενέργεια, τα φόρουμ θα κατέρρεαν με τις ίδιες ερωτήσεις, όπως πολλά θέματα του Dread, και αυτό δυσκολεύει την εύρεση ακριβών και αξιόπιστων πληροφοριών.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Είμαι επίσης νέο μέλος, αλλά όπως και εσείς, έλαβα επίσης την κλήση attencion από τον φίλο μας G.Patton επειδή απάντησα σε ένα νήμα σχετικά με την πραγματοποίηση συμφωνιών.

Είναι ένα μακροχρόνιο μέλος που αναγνωρίζεται από την κοινότητα ως ειδικός, και σε μόλις 2 ημέρες από τότε που εγγράφηκα με βοήθησε με πολλές αμφιβολίες και ψεύτικες πληροφορίες που είχα να αντιμετωπίσω για χρόνια με τοπικούς εμπόρους και πελάτες.
Έτσι, σας παρακαλώ μην αισθάνεστε άσχημα αν αυτός ή οποιοδήποτε άλλο μέλος σας υπενθυμίζει τις καλύτερες πρακτικές στο φόρουμ, επειδή πραγματικά βοηθούν και φροντίζουν ο ένας τον άλλον ως μέλη.
Νομίζω ότι θα διαπιστώσετε ότι πρόκειται για μια πολύ στενή και φιλική κοινότητα που επιδιώκει να βελτιωθεί στηριζόμενη αμοιβαία.
 
Top