Question Χρειάζεστε βοήθεια για την επιλογή της σύνθεσης.

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους Είμαι νέος στο φόρουμ. Η ερώτησή μου είναι ποια σύνθεση πιστεύετε ότι είναι η πιο επικερδής από όλες και αξίζει επίσης να δοκιμάσετε; Σας ευχαριστώ.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

εξαρτάται από τους πελάτες σας ή από το τι μπορείτε να πουλήσετε
 

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ποια είναι μερικά προϊόντα που παρασκευάζονται εύκολα;
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Η αμφεταμίνη και η 4MMC είναι οι πιο εύκολες νομίζω.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
εύκολα LSA δεν χρειάζεται καν να συνθέσετε απλά να κάνετε ένα εκχύλισμα είναι αρκετά απλό και είναι σαν μια ελαφρώς ασθενέστερη έκδοση του LSD
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Methaquolone (Qualuudes). Υπάρχει μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ περιέργεια για αυτή την ένωση εκεί έξω. Δισκοβισκίτες και ό,τι άλλο. Ταυτόχρονα δεν υπάρχει καμία γύρω. Εύλογα εύκολο να παρασκευαστεί, αλλά απαιτεί μεγάλες δόσεις για αποτέλεσμα (4-600 mg:s), γεγονός που περιορίζει λίγο την εμπορική βιωσιμότητα.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Υποθέτω ότι οι πιο κερδοφόρες χημικές ουσίες είναι αυτές από τις οποίες οι περισσότεροι άνθρωποι θα πρέπει μάλλον να μείνουν μακριά (καρφεντανύλη, φεντανύλη, αλπραζολάμη κ.λπ.).
Η αμφεταμίνη είναι αρκετά συνηθισμένη και υπάρχουν πολλοί άνθρωποι στο φόρουμ που μπορούν να σας βοηθήσουν σε αυτό :)
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Η αιθανόλη είναι πολύ εύκολη, μέσω της ζύμωσης. Η μεφεδρόνη ή μεθαμφεταμίνη είναι πολύ εύκολη. Ωστόσο, εξαρτάται επίσης από το τι έχετε. Νομίζω ότι μπορείτε να φτιάξετε DMT από τρυπταμίνη σε αντίδραση ενός βήματος (ίσως πρέπει να το ελέγξετε αυτό). Έτσι, δεν μπορεί να ειπωθεί τι είναι ευκολότερο.
 
Top