Question Looking for a vendor Nabh4,p2np order polland EU_EU , safe ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Γεια σας παιδιά . Ζω και εργάζομαι στην ΕΕ. Θέλω να αγοράσω αυτές τις δύο ενώσεις στην ΕΕ. Δεν είναι πρόβλημα να παραγγείλω συσκευασίες των 10 κιλών από αυτές τις εταιρείες; Θα προτιμούσα να αγοράσω από ένα δίκαιο μέλος. που, προσεκτικά συσκευασμένο και πάντα σε απόθεμα, μου το στέλνει κρυφά
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10 κιλά απευθείας; είναι επικίνδυνο imo, έχεις ψεύτικο όνομα, ψεύτικη ταυτότητα ή smtg για να είσαι ανώνυμος; έχεις ανώνυμη διεύθυνση ect;

Για μένα, πρέπει, πριν κάνετε μια παραγγελία, να δείτε ποια μεταβλητή μπορεί να σας κάνει δημόσιο, πρέπει να δείτε κάθε μεταβλητή και να δείτε κάθε τρόπο, αν δεν έχετε ψεύτικο όνομα, ίσως μπορούν να σας εντοπίσουν ή smtg, αλλά αν σας εντοπίσουν, βάζετε μια ψεύτικη διεύθυνση; έχετε μια κρυψώνα για να κρύψετε τα πράγματά σας; έχετε μια δικαιολογία για τα χημικά σας πράγματα; είστε γνωστός στην αστυνομία;
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Γεια σας, πρώτα απ' όλα, ακολουθήστε τους κανόνες μας και μην δημοσιεύετε την ίδια ερώτηση σε διάφορα θέματα. Πρόκειται για spam.
Σχετικά με την ερώτησή σας, επισκεφθείτε τη λίστα ΒΒ και ρωτήστε από τους προμηθευτές. Υπάρχουν αρκετοί προμηθευτές των P2NP και NaBH4 στην ΕΕ.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Βρήκα ιδέες για κρυφή παράδοση, ψεύτικη διεύθυνση, πολλοί άνθρωποι έγραψαν για τις εμπειρίες τους στο φόρουμ. Θα προτιμούσα να έχω έναν αξιοπρεπή ιδιώτη (ΕΕ) εδώ στο φόρουμ που το κατέχει και το πουλάει. κανείς;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Όλοι οι πωλητές στη λίστα BB Listing είναι αξιοπρεπείς. Μπορείτε να τους ρωτήσετε άμεσα για νεκρές σταγόνες αντιδραστηρίων ή για πλαστά απευθυνόμενα. Είμαι σίγουρος ότι θα σας δώσουν πολύτιμες συμβουλές.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Συγγνώμη που δεν μπόρεσα να διαγράψω την άλλη μου ερώτηση. σας ευχαριστώ για την απάντησή σας
 
Top