Question Μεφεδρόνη στις ΗΠΑ;

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Είναι κοινή η μεφεδρόνη στις ΗΠΑ;

Προσωπικά δεν έχω δει ποτέ να προσφέρεται από πωλητές του δρόμου, αλλά είμαι βέβαιος ότι αγοράζεται στο διαδίκτυο.

Φαίνεται ότι αρχικά δεν θα άρεσε στους ανθρώπους, καθώς μοιάζει με "ερευνητική χημική ουσία", αλλά ίσως αν η τιμή ήταν σωστή και παρέχονταν δωρεάν δείγματα, οι άνθρωποι σίγουρα θα το συμπαθούσαν.

Απλά φαίνεται σαν μια ανεκμετάλλευτη αγορά.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Το ίδιο πολύ οι άνθρωποι τρόπο για A-pvp flaka και τώρα im florida είναι επιδημία.
Η μεφεδρόνη ήταν σε bathsalts
Το 4mmc είναι σαν μίγμα mdma και κοκαΐνης.
1g μπορεί να πουληθεί για 100$
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Συμφωνείτε με την πολιτεία σας ότι πρόκειται για μια ανεκμετάλλευτη αγορά. Έχει χαμηλό κόστος παραγωγής και αποτέλεσμα παρόμοιο με της κοκαΐνης, εύκολη σύνθεση και όχι ακριβές πρόδρομες ουσίες. Μπορείτε να το πουλήσετε για 30-35$/g και να έχετε τεράστιο κέρδος.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Δεν έχω κοιτάξει εδώ, αλλά η τιμή για το bromo 4 methyl propiophenone δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερη από την pmk EthGly, έτσι δεν είναι; Πήρα ένα κιλό από αυτό για 300, φαντάζομαι ότι η πρόδρομη ουσία 4mmc είναι περισσότερο σαν 200.

Σκεφτόμουν αυτό το εύρος τιμών, ίσως 40 το γραμμάριο. Τα 60 φαίνονται λίγο υψηλά, δεδομένου ότι φαίνεται ότι κάποιος μπορεί να τα καταναλώσει γρήγορα, ακόμη και μόνος του.

Συνήθιζα να παίρνω καλή κοκαΐνη για 60 το γραμμάριο, και το μοιραζόμουν με έναν φίλο για μια νύχτα. Τα 30 ήταν ένα λογικό ποσό, αλλά μας κρατούσε να το κάνουμε μόνο δύο φορές την εβδομάδα το πολύ. Με 40 το γραμμάριο θα είχαμε παρόμοια χρήση σε πολύ περισσότερες, όπως 3 ή 4 φορές την εβδομάδα, και αυτό είναι καλό για τις επιχειρήσεις. Απλά η γνώμη μου όμως.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Κοιτάξτε τις τιμές γύρω από την καταχώριση. Μπορείτε να το παράγετε μόνοι σας σε αρκετά μεγάλη κλίμακα για μικρό χρονικό διάστημα. Δεν χρειάζεστε μεγάλο εργαστήριο. Υπάρχει μόνο ένα μειονέκτημα ότι η 2-βρωμο-4'-μεθυλοπροπιοφαινόνη έχει έντονη οσμή.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Η ίδια σύνθεση είναι όπως bk mdma όπως mmc αλλά u χρησιμοποιούν άλλο ένα πρόδρομο bk-mdp2p
 
Top