Question Ψάχνετε για : Φαινυλοαμίνη - Από τη δομή στη λειτουργία, ποιος το έχει;

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Γεια σας παιδιά, τυχαίνει κανείς να έχει σάρωση ή ψηφιακή έκδοση του βιβλίου με τον παραπάνω τίτλο; Ή έχει κάποιος στην κατοχή του μια αναλογική έκδοση που είναι διατεθειμένος να σκανάρει;
Αποφεύγει όλες τις προσπάθειές μου για πειρατεία και είμαι έμπειρος σε αυτά τα θέματα, απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να βρεθεί, πράγμα που είναι κρίμα γιατί είναι το state of the art.
Τέλος πάντων, αυτό είναι το βιβλίο από το οποίο προέρχονται οι δομές για τον ισομερικό σχεδιασμό, μαζί με το PiHKAL, αλλά θα ήταν ωραίο να έχουμε προπαρασκευαστικές λεπτομέρειες και σχόλια από τους συγγραφείς.

Εναλλακτικά αν κάποιος ενδιαφέρεται για μια ομαδική αγορά προκειμένου να το σκανάρουμε και να το δημοσιεύσουμε εδώ ας μου το πει, αν όχι θα το αγοράσω μόνος μου και θα το σκανάρω κάποια στιγμή.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
https://nachtschatten-science.ch/wp-content/uploads/2017/02/web_vorschau_phenethylamine.pdf

Απολαύστε το
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Στείλτε μου ένα πορτοφόλι bitcoin σε PM
 
  • Like
Reactions: Sue

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Είμαστε καλοί. Σας ευχαριστώ που βάλατε αυτό το βιβλίο στο ραντάρ μου. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Μόλις εγκριθεί το βιβλίο θα αναρτηθεί στη Χημική Βιβλιοθήκη
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/phenethylamine-von-der-struktur-zur-funktion.2333/
 
  • Like
Reactions: Sue

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Το Νίκαια μοιάζει με μια καλή αναφορά.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Δεν το γνωρίζω, αλλά ο πόρος που δημοσίευσα είναι μόνο μια προεπισκόπηση 90+ σελίδων :)
 
Top