Looking for a vendor Ψάχνετε για σπόρους κόκας ή φύλλα κόκας

Bostong

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Ψάχνω για μερικά φύλλα και σπόρους κόκας, είμαι στην Ευρώπη, οπότε χρειάζομαι μια αποστολή, ενημερώστε με
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Η απόδοσή σας για την εκχύλιση ελεύθερης βάσης κοκαΐνης από φύλλα κόκας ή τσάι κόκας είναι περίπου 0,48%

Τούτου λεχθέντος, θα χρειαζόσασταν φορτηγά φορτία φύλλων μόνο για να φτιάξετε 1 κιλό κοκαΐνης ( +/- 210 κιλά για 1 κιλό κοκαΐνης).
Αυτή η υποδομή που απαιτείται μάλλον δεν αξίζει τον κόπο.
Αυτό που κάνουν οι άνθρωποι που συνθέτουν κοκαΐνη στην Ευρώπη είναι να εισάγουν προϊόντα που είναι ζωσμένα με ελεύθερη βάση κοκαΐνης όπως τσιμέντο, υφάσματα ή άλλα για να εξάγουν στη συνέχεια την ελεύθερη βάση από τα ζωσμένα προϊόντα με μια χημική διαδικασία.

Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να βρείτε μια φτηνή πηγή για ποιοτική κοκαΐνη.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Το Delisse micropulverised είναι διαθέσιμο στα καταστήματα clearnet και είναι εύκολο να περάσετε από το τελωνείο του Περού αν βρίσκεστε σε μια μη ισπανόφωνη χώρα, δεδομένου ότι είναι εμπορικά συσκευασμένο και απλά μια πράσινη σκόνη που υποθέτουν ότι είναι πράσινο τσάι. Επίσης, είναι εύκολα αλεσμένο. Οι σπόροι θα πρέπει να είναι εύκολο να βρεθούν από μια απλή αναζήτηση στο google αφού δεν είναι παράνομοι στις περισσότερες χώρες.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Σπόρους και ζωντανά φυτά μπορείτε να προμηθευτείτε εδώ - https://www.vreeken.nl/
100% νόμιμη και όχι απάτη, πραγματικά ωραίοι άνθρωποι καλή επικοινωνία και μου πήρε πολύ καιρό να τους βρω. Δυστυχώς, οι σπόροι είναι διαθέσιμοι μόνο μία φορά το χρόνο και πρέπει να κάνετε μια παραγγελία εκ των προτέρων, και μετά το πραγματικά δύσκολο κομμάτι είναι να τους κρατήσετε ζωντανούς. Και οι 6 σπόροι μου φύτρωσαν, αλλά αγωνίστηκα να τους κρατήσω ζωντανούς περισσότερο από 6 μήνες, σκοπεύω να οδηγήσω και να αγοράσω μερικά ζωντανά εγκατεστημένα φυτά.
Όσον αφορά τους προμηθευτές φύλλων Coca ψάχνω επίσης για μια επιβεβαιωμένη επαφή προμήθειας που μπορεί να στείλει στο Ηνωμένο Βασίλειο, δεν ενδιαφέρομαι για την εξαγωγή μόνο για τη δυνατότητα να έχω κάποια.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ευχαριστούμε για την ανάρτηση του συνδέσμου! Ανυπομονώ να βρω και εγώ προμηθευτές φύλλων κόκας που μπορούν να προμηθεύσουν χύμα και έχω ήδη έναν στη λίστα.
Μπορούμε να ανταλλάξουμε κάποιες πληροφορίες μέσω DMs, είμαι ανοιχτός στο να μοιραστώ!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Παρακαλούμε να μην δημοσιεύετε απλώς συνδέσμους χωρίς λόγο. Προσθέστε πρώτα έναν σύνδεσμο στον κατάλογο συνδέσμων, περιμένετε να τον εγκρίνουμε και, στη συνέχεια, δημοσιεύστε έναν εσωτερικό σύνδεσμο στον κατάλογο. Με αυτόν τον τρόπο η κοινότητα θα είναι σε θέση να αξιολογήσει τους ιστότοπους και να καταλάβει ποιος είναι αξιόπιστος και ποιος όχι.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Σημειώνεται! Και ζητώ συγγνώμη για την παραβίαση των κανόνων, νόμιζα ότι είχα διαβάσει όλους τους κανόνες του φόρουμ. Δεν θα ξανασυμβεί.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Παρακαλούμε να μην δημοσιεύετε απλώς συνδέσμους χωρίς λόγο. Προσθέστε πρώτα έναν σύνδεσμο στον κατάλογο συνδέσμων, περιμένετε να τον εγκρίνουμε και, στη συνέχεια, δημοσιεύστε έναν εσωτερικό σύνδεσμο στον κατάλογο. Με αυτόν τον τρόπο η κοινότητα θα είναι σε θέση να αξιολογήσει τους ιστότοπους και να καταλάβει ποιοι είναι αξιόπιστοι και ποιοι όχι.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ωραία για τον σύνδεσμο, DM αν αγοράζετε από εκεί και λαμβάνετε αυτό που παραγγέλνετε! Και για να είμαι δίκαιος, παραβίασα τον κανόνα αυτό αποστέλλοντας έναν σύνδεσμο χωρίς έγκριση μέσω της προσθήκης στον κατάλογο συνδέσμων πρώτα.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι αυτός είναι ο τρόπος προσθήκης των συνδέσμων, ζητώ συγγνώμη.
 
Top