Question Είναι αξιόπιστοι οι πωλητές στο reddit;

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ο τίτλος είναι αυτό που θέλω να πω.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Δεν θα εμπιστευόμουν κανέναν που ασχολείται άμεσα μέχρι να έχετε μακρύ ιστορικό συναλλαγών μαζί του.
Αγοράστε από αυτούς σε μια αγορά με escrow, ώστε να μην χάσετε χρήματα από το ότι δεν αποστέλλουν.
Το Breaking Bad έχει υπηρεσία escrow για όλα τα καλά που διατίθενται μέσω των κατασκευαστών εδώ.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Μην εμπιστεύεστε κανέναν. Ειδικά τους διαδικτυακούς πωλητές.
Με έχουν εξαπατήσει 5 φορές. Υπάρχουν κάποιες συμβουλές που μπορώ να δώσω σχετικά με αυτό.
* Ποτέ μην αγοράζετε ποτέ από το διαδίκτυο. Αν αγοράσετε, χρησιμοποιήστε escrow.
* συναλλαγές πρόσωπο με πρόσωπο, μην δίνετε χρήματα μέχρι να επαληθεύσετε τα πράγματα.
Πιθανότατα λένε, θα πάρω πράγματα από την κρυψώνα και θα σας τα φέρω.
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Λυπάμαι που δεν μπορώ να επεξεργαστώ το μήνυμά μου. εδώ είναι το υπόλοιπο κείμενο μου.

Μην εμπιστεύεστε κανέναν. Ειδικά τους διαδικτυακούς πωλητές.
Έχω εξαπατηθεί 5 φορές και έχω χάσει πολλά χρήματα. Υπάρχουν κάποιες συμβουλές που μπορώ να δώσω σχετικά με αυτό.
* Ποτέ μην αγοράζετε ποτέ από το διαδίκτυο. Αν είναι απαραίτητο, χρησιμοποιήστε υπηρεσία μεσεγγύησης. Πιθανώς δεν θέλουν να χρησιμοποιήσουν escrow.
* συναλλαγές πρόσωπο με πρόσωπο, μην δίνετε χρήματα μέχρι να επαληθεύσετε τα πράγματα.
- Πιθανόν να σας πουν, θα πάρω πράγματα από την κρυψώνα και θα σας τα φέρω, δώστε χρήματα τώρα και δεν θα ξαναδείτε αυτόν τον τύπο.
- Μπορούν να σας δώσουν μια τσάντα με ψεύτικα πράγματα. μυρίστε ή δοκιμάστε πριν δώσετε χρήματα.
- Μην δείχνετε τα χρήματα ή το πορτοφόλι σας πριν ελέγξετε τα πράγματα. όταν είστε σίγουροι %100 τότε δώστε χρήματα.
- Μερικές φορές λένε ότι είναι 60$, τότε πάντα ανεβάζουν την τιμή. μην τους αφήσετε ποτέ να το κάνουν αυτό.

Όλα αυτά τα έζησα. Ακόμη και εγώ ήρθα εδώ για να βρω έναν αξιοπρεπή πωλητή, αλλά δεν μπόρεσα. Επειδή οι πωλητές δεν εμπιστεύονται κανέναν. Οπότε πρέπει να κάνετε το ίδιο.

Τι μπορείς να κάνεις;

Προσπαθήστε να βρείτε ένα άτομο που γνωρίζει κάποιον, ο μόνος τρόπος είναι αυτός. Διαφορετικά, θα είναι σαν να χτυπάς τον αέρα.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Προφανώς, με εξαπάτησαν και εμένα ως προμηθευτή, παρείχα δείγματα και τα έστειλα στον πελάτη, αλλά ο πελάτης δεν πλήρωσε και με μπλόκαρε
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Ναι, δεν θέλω να κάνω διακρίσεις, οι Ιταλοί στην Ευρώπη προτιμούν τις πόρνες,πιθανώς λόγω της δικής μου εμπειρίας
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Φίλε, έκρυψες το προφίλ σου, μπορείς να μου προτείνεις έναν προμηθευτή που στέλνει σε tr για lsd;
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Ναι! Απολύτως! Ακριβώς όπως εκείνοι οι μαύροι τύποι που στέκονται στην άκρη κάθε γέφυρας καναλιού στο Άμστερνταμ! Εντελώς. Επενδύστε σε Bitcoin μαζί τους, ενώ κάνετε χρήση ναρκωτικών, είναι ευκαιρία!
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Υπάρχουν πολλοί απατεώνες στο Reddit, προσέξτε πριν κάνετε μια παραγγελία.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Όχι, αναξιόπιστοι και ως επί το πλείστον ηλίθιοι άνθρωποι εκεί. Αρκετά ηλίθιοι ώστε να εξαπατούν ανθρώπους που απλά θέλουν να διασκεδάσουν. Γενικά θα πρέπει να παίρνετε ό,τι βλέπετε στο reddit σε σχέση με τη χημεία (εμπλέκεται εμπόριο ναρκωτικών) με επιφύλαξη. Εγώ προσωπικά δεν έχω συναντήσει ποτέ κανέναν που θα εμπιστευόμουν αρκετά ώστε να στείλω οποιοδήποτε μεγαλύτερο χρηματικό ποσό για οτιδήποτε, είτε πρόκειται για ναρκωτικά, χημικά ή εξοπλισμό σε αυτή την πλατφόρμα. Δεν έχετε καμία ασφάλεια για τα χρήματά σας εκεί και ο καθένας μπορεί να σας πει τα πάντα.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Μερικές φορές βάζω διαφημίσεις στο Reddit, δεν είναι όλοι οι προμηθευτές του Reddit απατεώνες, καλύτερα να ξεκινήσετε με παραγγελίες δειγμάτων πριν τους εμπιστευτείτε.
 
Top