Question is it possilbe to become a drug chemist where to start/or learn how to cut right

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας im νέα σε αυτή την ομάδα im ψάχνει να ξεκινήσει ένα εργαστήριο στην Καλιφόρνια και ήταν wonderung αν its possiable για φιλόδοξο μαθητή να κάνει amp.,mdma,benzo και να μάθουν πώς να αναμειγνύουν τα φάρμακα proply... παράδειγμα έχω ένα pould της alprazolam πώς μπορώ να εξασφαλίσω όταν το κόβω σε 2mg μπαρ ότι κάθε μικρό κόκκο θα είναι ενεργό υπάρχει ένας τρόπος για να υγρή ανάμειξη των συστατικών για να εξασφαλιστεί ότι κάθε μπαρ έχει 2mg
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Μάλλον δεν θα πρέπει να δημοσιεύσετε την τοποθεσία σας...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Μόνο για τους επαγγελματίες πελάτες μου, αδελφέ. Έχουν στην επιχείρηση για μεγάλο χρονικό διάστημα, έτσι θα είναι δύσκολο να μιλάμε με κάποιον δύσκολο χωρίς να ξέρω ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Γεια σας, συγγνώμη που δεν έχω την απάντηση για εσάς.Απλά ήθελα να σας πω ότι είμαι στην ίδια θέση εδώ.Εκτιμώ τους ανθρώπους που έχουν κίνητρο να μάθουν, ελπίζω να πετύχετε το στόχο σας.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Δεν πρόκειται για προσθήκη αυτό είναι απλά κάτι που πολλοί άνθρωποι που γνωρίζω χρησιμοποιούν για τα προσωπικά τους έργα) αυτός είναι ένας αρκετά καλός συνδυασμός πραγμάτων που κάνει τα χάπια να βγαίνουν με μεγάλη συνέπεια. Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε μικροκρυσταλλική κυτταρίνη για λιγότερο βέλτιστα αποτελέσματα αλλά σε χαμηλότερη τιμή. Αυτό θα ήταν καλό για τη δοκιμή σας.


  2. Ζυγίστε μια δεδομένη ποσότητα (π.χ. 50 γραμμάρια) μείγματος και πιέστε το (wdym cut, οι ράβδοι πιέζονται με πρέσες χαπιών και δεν κόβονται) μέχρι να μην απομείνει τίποτα.
  3. Ζυγίστε όλα τα παραγόμενα χάπια και διαιρέστε το με τον αριθμό των χαπιών. Τώρα ξέρετε πόσο ζυγίζει μία μπάρα και πόσο χάνεται στην πρέσα
  4. Τώρα απλά αφαιρείτε το βάρος του δραστικού συστατικού (δηλ. Alp) από το βάρος της μπάρας
  5. Πολλαπλασιάζετε με τον αριθμό των χαπιών
  6. Αφαιρείτε από την ποσότητα του αρχικού μείγματος
  7. Τώρα ξέρετε πόση ποσότητα από το καθένα πρέπει να βάλετε στο μπολ σας
  8. Χρησιμοποιήστε μια σπάτουλα σιλικόνης για να σμίξετε και να αναμείξετε το μείγμα στο πλάι του μπολ
  9. Κάντε το αυτό για τουλάχιστον 15 λεπτά
  10. Συμπληρώστε το μείγμα σας και πιέστε


Και ναι, γνωρίζω ότι αυτό θα μπορούσε να γίνει πιο εύκολα, αλλά το έκανα όσο πιο απλό γίνεται σκόπιμα εδώ.

Για να απαντήσω στην υπόλοιπη ερώτησή σας: Μάθετε πώς να εκτελείτε μια εκχύλιση της DMT. Στη συνέχεια μάθετε πώς να φτιάχνετε χυμό ατμού Changa & DMT. Μόλις το κάνετε αυτό μάθετε πώς να φτιάχνετε GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,739
Points
113
Deals
1
Γεια σας, σας ευχαριστώ για τις συμβουλές, αλλά δεν ρώτησε για την εξαγωγή DMT από φυτά. Επιπλέον, αυτό το σεμινάριο εκπροσωπείται στο φόρουμ BB.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Ζήτησε να μάθει πώς να γίνει χημικός φαρμάκων και δεδομένου ότι γνωρίζει πολύ λίγα, του πρότεινα αυτό ως σημείο εκκίνησης.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Ξεκίνησα με το θειικό αμφί, αλλά ξόδεψα πολλές ώρες διαβάζοντας ό,τι μπορούσα για τη μυστική χημεία
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Αν θέλετε να μάθετε πώς να συνθέσετε φάρμακα ξεκινήστε με βιβλία οργανικής χημείας για αρχάριους,μάθετε από το να μάθετε περισσότερα και θα ξέρετε όλα όσα χρειάζεστε,διαβάστε bbgate,μιλήστε με πιο έμπειρους χημικούς,διαβάστε άλλα φόρουμ και reddit,ίσως το αρχείο ροδίου στο erowid αλλά να είστε προσεκτικοί με αυτές τις συνθέσεις που βάζουν εκεί
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Το Chem.Libretexts.Org διαθέτει ένα δωρεάν μάθημα που μπορείτε να παρακολουθήσετε με τον δικό σας ρυθμό. Η πραγματοποίηση ενός μαθήματος συμπληρώνει πολλά κενά που θα έχετε από την απλή ανάλυση αντιδράσεων φαρμάκων.
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ένα χάπι από 2 mg βάρους 0,27mg bro
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας Έχω e ερώτηση έχω 1 kg bmk 5449-7-1 σκόνη πώς μπορώ να κάνω p2p off itt κάποιος θα με βοηθήσει παρακαλώ; Ευχαριστώ
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Χρησιμοποιήστε τη λειτουργία αναζήτησης του φόρουμ, δεν είναι τόσο δύσκολο όσο ακούγεται
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ερώτηση μπορώ να φτιάξω e refluxcondser μόνος μου οπότε ναι πώς μπορώ να το φτιάξω ευχαριστώ ήδη
 
Top