Question Είναι νόμιμο το https://whwingroup.com;

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Είναι η Wuhan WinGroup Pharmaceutical ένας νόμιμος πωλητής χημικών προϊόντων; Αυτή είναι μια μάλλον απλή ερώτηση, αλλά εξακολουθώ να είμαι αβέβαιος. Έχουν προσφορές στις λίστες και ισχυρίζονται ότι προσφέρουν παραγγελίες με μεσεγγύηση εδώ πάνω από την BB.

Αλλά εξακολουθώ να δυσκολεύομαι να βρω αρκετές πληροφορίες σχετικά με αυτούς. Υπάρχει μόνο ένα μοναδικό νήμα σε ολόκληρο το φόρουμ της ΒΒ που θέτει αυτή ακριβώς την ίδια ερώτηση και μόνο ένα μέλος που δεν ήταν ενεργό για ουσιαστικά ένα χρόνο τώρα ισχυρίζεται ότι είναι νόμιμοι. Επίσης, η γκάμα των προϊόντων τους είναι απίστευτη, προσφέρουν σχεδόν οτιδήποτε μπορείτε να φανταστείτε και αυτό ακριβώς θέλω να πω. Απλά ακούγεται πολύ καλό για να είναι αληθινό, έτσι δεν είναι;

Είχε κανείς κάποια εμπειρία με αυτόν τον πωλητή χημικών προϊόντων; Η παραγγελία σας έφτασε καλά και πήρατε αυτό που παραγγείλατε;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Το πιστεύω ακράδαντα. Θα πρέπει να τους στείλετε μήνυμα μέσω τηλεγραφήματος ή κάτι τέτοιο. Έχω μιλήσει μαζί τους. Δεν έχουν τίποτα να κερδίσουν αν δεχτούν escrow και δεν είναι. Δεν μπόρεσα να καταλήξω σε συμφωνία μαζί τους, αλλά αν προσπαθούσαν να με κλέψουν θα έλεγαν ναι σε όλα.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Έχω παραγγείλει μερικές φορές μαζί τους για ένα χρόνο πριν μπω στην BB, μίλησα με την "Jessy", Im δεν είμαι σίγουρος αν είναι μέλος εδώ.
Κυρίως BDO αλλά και P2NP.
2-Bromo-4'-methylpropiophenone,
Βορειοϋδρίτης νατρίου,
και CAS: 13803-74-2.

Παραλήφθηκαν όλα χωρίς προβλήματα και αποστέλλονται σε 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Hey

Τέλος.

Δεν ήξερα ότι είσαι με το bbgate εδώ, και έχασα την απάντησή σου στο threema από τον Απρίλιο.

Αυτή τη στιγμή, έχουμε επίσης αποθήκη στην Αυστραλία, φθηνότερη τιμή και ταχύτερη παράδοση.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Η τελευταία παραγγελία που έκανα ήταν τον Απρίλιο νομίζω; Ο μόνος λόγος που σταμάτησα να παραγγέλνω σε αυτούς είναι επειδή βρήκα τοπική πηγή για το BDO που ήταν φθηνότερη και ταχύτερη παράδοση.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Είναι αξιόπιστες; Σκέφτομαι να παραγγείλω κι εγώ από αυτούς.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Έχετε συζητήσει ποτέ με την εταιρεία μας στο παρελθόν κύριε;
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Πουλάμε μόνο πρόδρομες ουσίες, όχι τελικά υλικά, πρέπει να υπάρχει κάποια παρεξήγηση.

Έτσι, αντί να διαμαρτύρεστε εδώ, καλύτερα fo να επικοινωνήσετε με τον αντιπρόσωπο πωλήσεων για την επίλυση της κατάστασης.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Δεν υπάρχουν προβλήματα με αυτά, παρήγγειλα 2 φορές
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Ένα σπουδαίο και επιτυχημένο νέο έτος για εσάς, φίλε
 
Top